Dołącz do naszej społeczności!

Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska :)

Lublin, Poland

O mnie w telegraficznym skrócie :) Przyszłam na świat 23 lipca 1984 roku. Nazwano mnie Magdalena Adamowska. 21 sierpnia 2015 roku narodziłam się jako Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :). Jestem autorką teorii Schematrixa oraz książki SCHEMATRIX W klatce normalności. Twórczynią projektu Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :). Mówcą kontrowersyjno-inspiracyjnym. Buntownikiem z natury i z wyboru vel Pozytywną Socjopatką. Samo-dzielnie wyszłam z – trwających łącznie ponad 20 lat – uzależnień m.in. z anoreksji, bulimii, prokrastynacji i seksoholizmu. Moje życiowe motto brzmi: NIE WALCZ ZE SOBĄ. WALCZ O SIEBIE.

skomentował projekt
DZIĘKUJĘ. Nie będę milczeć. Nie po to przeżyłam to wszystko, żeby tę książkę napisać i wydać, żebym się zatrzymała tuż przed metą tej części podróży. No way! Przemoc jest tak pochszechna bo ludzie są nieświadomi skąd się bierze. Im głośniej i więcej będziemy o niej mówić, tym większe szanse na jej zmniejszenie.

A tak na marginesie dr Felitti cytuję w książce :) Na jego badania powołuje się też Gabor Mate - człowiek, który swoimi działaniami budzi mój olbrzymi podziw.
skomentował projekt
DZIĘKUJĘ an.koz. :) :) :) Ogromnie dziękuję.
skomentował projekt
Dziękuję za cudowną wymianę energii :) :) :)
skomentował aktualizację
Ania marudź tak ile wlezie! Wiesz jak ja się cieszę, że czekasz na tę książkę? Kobieto!!! To najlepszy komplement!
skomentował aktualizację
Ania robię wszystko, żeby zorganizować wydruk jak najszybciej. Tak, żeby książka była gotowa do wysłania zaraz po tym, kiedy zbierzemy 7770 zł :)
aktualizacja projektu

Recenzja - męski punkt widzenia

Radosław Kawalerski TaoMan
Zawodowy Masażysta Tao Tantra
Sex & Love Coach

 

"Uwielbiam osoby szczere i prawdziwe, które otwarcie mówią o swojej wewnętrznej przemianie.
Niesamowicie doceniam i szanuję ludzi, którzy chcą pomóc innym poprzez swoją wiedzę oszlifowaną życiowym doświadczeniem. Magda jesteś Aniołem.

Książka wyraźnie pokazuje jak destrukcyjnie dziala brak akceptacji swojego ciala doprowadzając człowieka do wszelkiego rodzaju mrocznych uzależnień. Magda doświadczyła tej ciemności i sama znalazła światło w swojej pięknej duszy. Dzieli się teraz swoim bolesnym doświadczeniem i uczy jak wyjść z najgorszej życiowej sytuacji. Udowadnia, że można być szczęśliwym i wolnym człowiekiem.

Autorka uświadamia czytelnika jak SAMEMU wyjść z systemu Matrixa uodparniając się na wampiryzm energetyczny wszelkiego rodzaju religii, nieświadomego społeczeństwa, a nawet toksycznej rodziny czy znajomych.

Podkreśla za każdym razem jak bardzo uzdrawiająca jest szczera i bezwarunkowa miłość do swojego ciała, seksualności, umysłu i duszy.

Pokazuje na własnej skórze, że radość z życia uzależniona jest tylko i wyłącznie od nas samych. To Ty jako człowiek bierzesz pełną odpowiedzialność za to, czy chcesz być szczęśliwy i wolny, czy wolisz jednak tkwić w niewolniczym systemie ograniczających schematów.

Książka uczy pracy z własnymi emocjami na bardzo głębokim poziomie. Wskazuje sposoby odpuszczania destrukcyjnej kontroli. Pomaga zrozumieć działanie niszczycielskiej zazdrość. Uczy transformować negatywne, ciemne emocje w te pozytywne, jasne, anielskie.

SCHEMATRIX w klatce "normalności" ujawnia namacalny proces działania toksycznych związków. Autorka odkrywa przed czytelnikiem wszystkie karty swoich prywatnych i bardzo intymnych doświadczeń.
Pokazuje jak wg niej powinna wyglądać naturalna relacja damsko – męska oparta na prawdzie, zaufaniu, miłości, wzajemnej pomocy, ale także samodzielności oraz wolności każdej ze stron.

To, co jednak najbardziej zafascynowało mnie w tej książce to podejście autorki do swojej seksualności.
Podkreśla ona w swojej opowieści opartej na autentycznych faktach, że seksualność to nie tylko zwierzęcy bezuczuciowy seks często używany do terapii emocjonalnej partnerów. Co więcej, to nie tylko wielokrotne orgazmy, seksualne metody i techniki czy najdziwniejsze wygibasy przypominające zaawansowane pozycje jogi.
Magda bardzo mocno sygnalizuje, że jej seksualność wyraża się poprzez bezwarunkową miłość do swojego i partnera ciała. Bez wstydu, leku i świadomości, że jest ono złe czy brudne.
Książka akcentuje, że prawdziwy seks z partnerem to uzdrawiająca forma rozwoju zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym, jak i duchowym. Dodatkowo kładzie nacisk na fakt, iż samemu należy wziąć pełną odpowiedzialność na swój osobisty rozwój seksualny, a nie oczekiwać tego od drugiej strony. 

Możesz osiągnąć największą rozkosz tylko wtedy, kiedy sam sobie na to pozwolisz – to jest moje ulubione stwierdzenie z całej książki."

Radek - DZIĘKUJĘ :) :) :) 

aktualizacja projektu

Fragment książki

Mój kompleks Chodakowskiej 

aktualizacja projektu

Pierwsza RECENZJA :)

Napisała ją Eliza Żywicka, autorka książki "Kobietą być", mama dwóch córek, kobieta, która dzielnie walczy o siebie :) 

"Magdę poznałam na jednej z Wymian kontaktów i od razu skradła ona moje serce. Odważna, szczera, z przepięknym uśmiechem. Niecierpliwie czekałam na jej książkę, gdyż podświadomie czułam, że będzie taka sama jak ona i że będzie ważnym elementem mojej życiowej układanki. Przeczytałam ją bardzo szybko, gdyż nie mogłam się oderwać. Co czułam czytając ? - jeszcze większą miłość i podziw do autorki. Utożsamiałam się z nią, gdy nasze historie były zbieżne, a często także ich konsekwencje. Gdy czytałam książkę odkryłam także kilka swoich demonów, o których wcześniej nie chciałam pamiętać. Teraz muszę i chcę się z nimi rozprawić i najważniejsze - jestem na to gotowa. Książka jest bardzo inspirująca i motywacyjna, tak samo jak jej autorka. Polecam jej przeczytanie, bo zabierze Was w świat jakiego nie znacie i nie znajdziecie w innych książkach."

Eliza DZIĘKUJĘ za te piękne słowa zrozumienia :) :) :) 

skomentował projekt
DZIĘKUJĘ!!! I niech MOC ROŚNIE :) :) :) :) :) :) :)
skomentował projekt
DZIĘKUJĘ Wam dobre, kochane dusze :) :) :)
Niech ta cudna energia, jaką mnie obdarzacie wróci do Was zwielokrotniona :) :) :)