Dołącz do naszej społeczności!

PoznanGameArena
Strony internetowe:
gamearena.pl/pl/

PoznanGameArena

Poznań

PGA to jedna z najważniejszych imprez branży gier w Polsce. W 2013 r. przez 3 dni na event przybyło ponad 41 200 zwiedzających, którzy tłumnie oblegali 380 stanowisk do gier zorganizowanych przez 59 wystawców. Urozmaicony program targów przykuł uwagę również mediów.

aktualizacja projektu

Ostatnie odliczanie

Pozostało nam już tylko 9 dni! Kolejny próg to 20 000 złotych.

Za tą kasę zorganizujemy dla Was Nocne Granie w głównym holu MTP oraz 0h Game Jam.

Zainteresowani? Liczymy na Was!

aktualizacja projektu

Mamy 100%

Stało się - na 11 dni przed końcem akcji ogłaszamy pełny sukces!

Ponad 12 tys. złotych, 80 osób wpłacających - jesteście wielcy.

Dziękujemy wszystkim, którzy się do niego przyczynili, a w szczególności mecenasowi projektu, Michałowi Wawrzyniakowi :)

Nie zwalniamy :)

aktualizacja projektu

Gram.pl oficjalnym partnerem

Niezmiernie miło nam poinformować, że serwis gram.pl został oficjalnym partnerem projektu Strefy Studiów Developerskich.

Gram.pl to największy polski sklep i serwis o grach. Dzięki partnerstwu zapewni on olbrzymie wsparcie medialne oraz marketingowe.

Dziękujemy :)

aktualizacja projektu

18 dni Indyczych starań...

Brakuje już bardzo niewiele. Chcecie zobaczyć ponad 12 nowych gier? Spotkać ich twórców? Porozmawiać z nimi? Pomóżcie indykom na starcie ich kariery :)! Do pierwszego progu pozostało już zaledwie 3 332 złote...

aktualizacja projektu

Gra o akcji - zagraj razem z nami

Indyki na PGA to najprawdopodobniej jedyna gra na świecie, która została stworzona na potrzeby promocji akcji crowdfundingowej. Gra oferuje cztery poziomy rozgrywki, które będą sukcesywnie udostępniane po przekroczeniu kolejnych progów na naszej akcji. Obecnie dostępny jest poziom „BASE”, w którym należy „ustrzelić” 12 000 PLN- jak się okazuje, zadanie to nie jest takie proste :)
W skrócie: STRZELAJ, TRAFIAJ, PRZEŁADUJ, KONKURUJ…
Zachęcamy Was do wypróbowania gry: http://besttoiletgames.com/PolakPotrafi/

aktualizacja projektu

5 dni za nami + Pixel Heaven

Witajcie,

Minęło niecałe 5 dni akcji na PolakPotrafi.pl, a mamy już 20% potrzebnej kwoty :) Serdecznie dziękujemy - to właśnie dzięki Wam, polski game dev rośnie w siłę!

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, że w dniach 31 maja - 1 czerwca ekipa PolakPotrafi.pl pojawi się na warszawskim evencie Pixel Heaven. Będą tam dla Was, reklamując i nagłaśniając akcję Strefy Studiów Developerskich :)

Przed nami jeszcze wiele atrakcji - stay tuned!