Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Marek Saenderski

Marek Saenderski

Warszawa, Polska

Marek Saenderski to drugi, obok Ryszarda Horowitza znany na świecie polski fotokompozytor w odróżnieniu od Horowitza wykonujący graficzne i fotograficzne projekty trójwymiarowe. W roku 2014-tym po wielu latach eksperymentów Marek Saenderski opracował nowe, nie znane dotąd algorytmy przygotowania projektów obrazów 3D do wielkopowierzchniowego druku. Dzięki temu możliwe stało się zaprezentowanie projektów Marka Saenderskiego nie tylko w galeriach internetowych (gdzie były pokazywane wcześniej) ale także na wystawach przed szeroką publicznością. Jakość obrazu 3D w obrazach drukowanych nową technologią jest zdumiewająca. Wiosną 2015-roku obrazy polskiego 3D-kompozytora mogła podziwiać międzynarodowa publiczność w samym centrum Berlina w galerii ART Place Berlin. W ciągu dwóch miesięcy trwania wystawy obejrzało ją ponad 66 tysięcy widzów !!! W serwisie „Polak potrafi” zbieramy fundusz na organizację równie dużej wystawy w Polsce.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Wsparł

PIELGRZYM - 4000 km pieszo polski kickstarter

PIELGRZYM - 4000 km pieszo

Łódź, Poland

4000 km pieszo na Wschód - tyle chce przejść bohater tego filmu. Opowieść o byłym przemytniku, pracowniku korporacji i więźniu, który postanowił zerwać ze swoim życiem i pielgrzymować po świecie. Wesprzyj nas w wydaniu tego filmu!

143% Postęp

7165 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
PROFORMA w Ekwadorze - marzenie w zasięgu ręki polskie indiegogo

PROFORMA w Ekwadorze - marzenie w zasięgu ręki

Olsztyn, Polska

Zespół wokalny ProForma ma szansę spełnić muzyczne marzenie. Dzięki Twojemu wsparciu może wziąć udział w dwóch, międzynarodowych festiwalach chóralnych w Ekwadorze, promując polską muzykę i kulturę po drugiej stronie globu

110% Postęp

22160 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu