Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
Paweł Faron

Paweł Faron

Bielsko-Biała

Nazywam się Paweł Faron jako jedyny Polak mam zaszczyt wystartować w jednym z najtrudniejszych rajdów przygodowych Red Bull X-Alps. Moja przygoda z lataniem zaczęła się w zasadzie w wieku 10 lat. Jako mały smyk wpadłem na genialny pomysł, żeby zrobić lotnię i wzbić się w powietrze skacząc z dachu piętrowego domu, na szęście nie miałem wystarczająco siły aby wciągnąć ją tak wysoko.

3

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Zawody Red Bull X- ALPS 2015

Wsparł zobacz wszystkie

Instytut Terapii i Badań Autyzmu 'Zrozumieć Niepojęte' ciekawe projekty

Instytut Terapii i Badań Autyzmu 'Zrozumieć Niepojęte'

Toruń

Autyzm - Ponad Podziałami! Wprowadzamy innowacyjne zmiany w podejściu do terapii osób z autyzmem! Podaruj dzieciom z autyzmem lepszą przyszłość i sprawdź, co stanowi o wyjątkowości Instytutu, który może powstać z Twoją pomocą!!!

121% Postęp

9733 PLN z 8000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Gold Rush 2015 crowdfunding

Gold Rush 2015

Warszawa

Epicka podróż przez dzikie ostępy kanadyjskiej głuszy. 3 osoby, 2 rzeki, 1 canoe i ponad 900 km przebytych o sile własnych mięśni. Poszukiwanie złota historycznymi metodami, a w efekcie cykl opowiadań. Wesprzyj nas!

105% Postęp

11830 PLN z 11200 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH finansowanie społecznościowe

POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Szczyrk

POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH ma na celu pozyskanie funduszy, które pozwolą na starty w zawodach najwyższej rangi w Narciarstwie Alpejskim, Macieja Bydlińskiego - sklasyfikowanego aktualnie na 25 miejscu na światowych listach FIS.

157% Postęp

47287 PLN z 30000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Zawody Red Bull X- ALPS 2015

Zawody Red Bull X- ALPS 2015

Paweł Faron

skomentował projekt

Ogromne dzięki !!!

18.06.2015
Zawody Red Bull X- ALPS 2015

Zawody Red Bull X- ALPS 2015

Paweł Faron

aktualizacja projektu

Witam
Startowałem w Red Bull X-Alps po raz 3 i tym razem udało mi się dotrzeć do celu, Jestem pierwszym Polakiem który tego dokonał, i jednym z 30 pilotów na swiecie którzy dotarli, we wszystkich edycjach do celu. Zrealizowałem marzenie, Oczywiście miałem ciężkie chwile, ale jakos dałem sobie radę, i co najważniejsze ukończyłem zawody w całości. Ogromnie dziekuję za wsparcie. Przepraszam że nie dawałem znaku tak długo, ale miałem ogromne zaległości w firmie, w rodzinie i w ogóle, w miedzy czasie oczywiście było trochę dni lotnych, które chciałem wykorzystać. Wróciłem już co codzienności i zabieram się za realizowanie nagród.
Pozdrawiam Serdecznie
Paweł Faron

17.08.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty