Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
PawelR

PawelR

1

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Fotografia Jaskiniowa - Wyprawa Meduza 2015 finansowanie społecznościowe

Fotografia Jaskiniowa - Wyprawa Meduza 2015

Wrocław

Jaskinie, niedostępne, fascynujące, tajemnicze, piękne. Jednocześnie ich prawdziwe oblicze pozostaje nieobecne w świadomości większości z nas.Chcemy to zmienić poprzez fotografie! Ta wyprawa to znacznie więcej niż tylko zdjęcia...

100% Postęp

8025 PLN z 8000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Dzika Azja w obiektywie!

Dzika Azja w obiektywie!

PawelR

skomentował projekt

Cześć,
Kilka uwag na przyszłość, jako ze w tytule projektu pojawia się słowo ''obiektyw''
- Projekt fotograficzny/filmowy musi mieć załączone portfolio i przykładowe filmy, inaczej nikt nie jest w stanie stwierdzić czy jest sens inwestować w twoja podróż. Pstrykać każdy może, robić dobre zdjęcia reportażowe już nie.
- Nie używaj nie swoich materiałów, mam wątpliwości czy zdjęcia wykorzystane do wizualizacji nagród są twoje lub czy zakupiłeś licencje na ich wykorzystanie lub uzyskałeś zgodę autora. To samo w filmiku promocyjnym.
- W kosztach masz ''Profesjonalny aparat oraz kamera.'' profesjonalne kamery zaczynają się od około 30 000 zł, profesjonalne aparaty od około 10 000 zł, i to jest bez obiektywów i całej reszty sprzętu potrzebnego do zrobienia dobrego wizualnie materiału. Wiec coś tu kręcisz.
- Warto mieć stronę internetowa i ogarniętego FB, wchodzę na twojego FB i widzę zdjęcie profilowe tak fatalne, że trudno to usprawiedliwić w świetle rzekomego ogarniania przez ciebie fotografii i filmu.
-No i jeszcze na koniec: nie przekonasz mnie, ze sam, z budżetem 14 000zl na WSZYSTKO dasz rade zrobić profesjonalny materiał filmowy z podróży po Azji, przykład profesjonalnej roboty w linku poniżej.
https://vimeo.com/82163553
To chyba na tyle w kwestii uwag foto/video, powodzenia następnym razem :)

26.06.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty