Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Julita Pasikowska

Julita Pasikowska

Łódź

Cześć! Jestem studentką V roku Realizacji Obrazu Filmowego i TV w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi - ale pochodzę z Mysłowic. Wcześniej pracowałam nad kilkoma innymi etiudami filmowymi, w tym nad "Cieniami przeszłości" - krótkometrażowym filmem nagrodzonym na kilku Polskich festiwalach. Do tego wszystkiego studiuję filozofię na Uniwersytecie Łódzkim i fascynuję się podróżami (tymi dalekimi, i tymi zupełnie bliskimi!).

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

'Akacje' - Film

Wsparł zobacz wszystkie

Łowcy miodu ciekawe projekty

Łowcy miodu

Warszawa

Wesprzyj film o niezwykłej relacji między pszczołami i ludźmi, o bartnikach, łowcach dzikiego miodu i o miejskich pszczelarzach. Zobacz jak odnowienie zapomnianych tradycji może ratować pszczoły i jak Ty możesz w tym pomóc!

198% Postęp

49620 PLN z 25000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
MNICH Z MORZA - pełnometrażowy film dokumentalny polskie indiegogo

MNICH Z MORZA - pełnometrażowy film dokumentalny

Warszawa

W Tajlandii 70% mężczyzn zostaje tymczasowymi mnichami. Ball ma tylko dwa tygodnie, żeby odnaleźć spokój, ale cały świat próbuje mu przeszkodzić.

118% Postęp

26155 PLN z 22000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

'Akacje' - Film

'Akacje' - Film

Julita Pasikowska

aktualizacja projektu

Cześć! To nasza pierwsza aktualizacja, a przecież niedawno wydarzyło się coś bardzo specjalnego - przebiliśmy magiczny pułap 1000 złotych i 10% kampanii! Przed nami jeszcze długa droga, ale nie tracimy entuzjazmu, zwłaszcza, że mamy parę ciekawych wieści :)

Jedną z najnowszych informacji jest przejęcie patronatu nad naszym projektem przez organizację Legalna Kultura - to wielkie wyróżnienie i ogromnie cieszymy się, że zostaliśmy docenieni - to motywuje nas do jeszcze cięższej pracy!

Przy okazji cięższej pracy - dzięki setkom przebytych kilometrów pociągiem, autobusami i samochodami, mamy niezwykle ekscytujące wieści - udało nam się potwierdzić naszego drugiego odtwórcę roli dorosłej! O tym, kto to będzie, przekonacie się już wrótce - bądźcie z nami!

Na domiar tego zamówiliśmy także koszulki, które niedługo zasilą poczet nagród naszej kampanii - w bardzo niskich cenach :) ich liczba jest baaardzo ograniczona, więc w tym wypadku - kto pierwszy, ten lepszy!

Na sam koniec jeszcze jedno, małe ogłoszenie - do kolejnych kilku wpłat za co najmniej 20 złotych będziemy dodawać książki wydawnictwa Akapit Press z Łodzi - w ramach upominku i podziękowania :)

A już wkrótce kolejne wydarzenia #jakpowstajefilm - tak, żeby nikomu nie nudziło się w wakacje (przypominamy: zaczynają się one już za tydzień!)

No to co, walczymy dalej i słyszymy się przy 15%? :)

Julita i Paweł

19.06.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty