Dołącz do naszej społeczności!

Paweł i Indianie

Paweł i Indianie

Warszawa, Poland

Agata Hryniewicz do tej pory wydała dwie książki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym: "Kacper i piraci" oraz "Bajki o wróżkach". Prywatnie mama dwóch dziewczynek.

aktualizacja projektu

Status: ZAKOŃCZONY

Oficjalnie ogłaszam projekt za zrealizowany!

Wprawdzie z małym opóźnieniem, ale książka "Paweł i Indianie" jest w końcu wydana i dostępna. Jeszcze we wrześniu w telewizji TVP ABC, która objęła książkę swoim patronatem, powinien pojawić się program poświęcony Indianom :-). Od jutra systematycznie będę realizowała nagrody za wsparcie projektu. 

Dziękuję wszystkim zaangażowanym i pozdrawiam serdecznie,

Agata Hryniewicz

aktualizacja projektu

Na jakim etapie jesteśmy z realizacją projektu "Paweł i Indianie

Zapewniam, że prace nad książką cały czas trwają. W ubiegłym tygodniu zostały skończone ilustracje oraz projekt okładki.
Miło mi również poinformować, że książkę objęło swoim patronatem Polskie Stowarzyszenie Przyjaciół Indian (tekst oraz ilustracje zostały sprawdzone i poprawione odnośnie do tematyki indiańskiej).
Teraz czekam na egzemplarz roboczy książki, potem ewentualne poprawki i... KONIEC.
Premiera zaplanowana jest na lipiec - wtedy będzie możliwa realizacja nagród, więc proszę jeszcze o chwilę cierpliwości :-).

Pozdrawiam,
Agata Hryniewicz

skomentował aktualizację
Mam nadzieję, że niedługo będę mogła przesłać jakieś bardziej konkretne informacje, co się obecnie dzieje w projekcie. Póki co cały czas intensywnie pracuję, ale dopóki nie uda się uzyskać zamierzonego efektu, nie będę się chwalić na zapas, żeby nie zapeszyć :-).
aktualizacja projektu

Zakończenie projektu z sukcesem!

Serdecznie dziękuję wszystkim Wspierającym, dzięki którym projekt zakończył się sukcesem. Stajecie się właśnie Współwydawcami, a ja dopiero teraz czuję ciążącą odpowiedzialność :-).
Realizacja nagród nastąpi najszybciej jak to możliwe (ale niestety może zająć nawet do pół roku).

Pozdrawiam,
Agata Hryniewicz

aktualizacja projektu

Wyjaśnienie odnośnie oszacowania kosztów projektu

W związku z pojawiającymi się pytaniami, czy projekt nie jest niedoszacowany, chciałam poinformować, że wskazana kwota została wyliczona po wstępnej symulacji opartej na przesłanym tekście. Kwota to częściowe dofinansowanie autora; resztę kosztów pokryje wydawnictwo (które kompleksowo zajmie się procesem wydawniczo-dystrybucyjnym).

Przy okazji bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierają projekt (w jakikolwiek sposób)!

Pozdrawiam,
Agata Hryniewicz