Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Paweł Sơn Ngô

Paweł Sơn Ngô

Warsaw, Poland

Producent i reżyser. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, Sydney English Language Academy oraz Polish Open University. Założyciel FILM BUSTERS. Dotychczasowe produkcje filmowe: 2015 "Dyptyk warszawski" - w postprodukcji 2012 "Martwe dzieci" (reż. Mateusz Pyza), 2011 "Akcja odwołana" (reż. Michał Słomka), 2011 "Antygona", 2010 "Porwanie". Filmy wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na festiwalach, m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Drzwi", Wielkopolskie Porównania Filmowe, Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych "Publicystyka", Ogólnopolski Festiwal Filmów "Offeliada"...

4

Wsparł

3

Własne projekty

Wsparł

Owoc - film fabularny crowdsourcing

Owoc - film fabularny

Kraków

Krakowska Grupa Filmowa Weź to Nakręć we współpracy z Akademią Multi Art, Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego oraz PWST rozpoczęła przygotowania do produkcji nowego krótkometrażowego filmu fabularnego pod tytułem Owoc.

100% Postęp

902 PLN z 900 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Horda webserial polski kickstarter

Horda webserial

Warszawa

Horda - pierwszy w Polsce postapokaliptyczny serial internetowy. Przetrwają tylko najsilniejsi! Pierwszy polski serial na światowym poziomie? I w dodatku za darmo w internecie? Tak!

9% Postęp

3250 PLN z 35000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Kołysanka dla Ofelii - spektakl teatralny polskie indiegogo

Kołysanka dla Ofelii - spektakl teatralny

Warszawa, Polska

Shakespeare, Wyspiański i polskie pieśni tradycyjne. Opowieść o samotności, miłości, ukochaniu wszystkich krzywd, na jakie przyzwalamy w życiu. Spektakl muzyczny o tym, że jeszcze się wszystko naprawi. Tylko cierpliwości.

104% Postęp

6814 PLN z 6500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
MATKA - film eksperymentalny ciekawe pomysły

MATKA - film eksperymentalny

Warszawa, Polska

„Matka” to eksperymentalny film na pograniczu animacji poklatkowej i fabuły, zawierający elementy teatru tańca, tworzony przez grupę młodych ludzi wierzących w kino artystyczne. Opiekunem artystycznym jest Piotr Dumała.

102% Postęp

10240 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu