Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
Patrycja Wasielewska

Patrycja Wasielewska

Poznań, Polska

Nazywam się Patrycja Wasielewska. Mam niecałe 14 lat, ale wiem już jak ważna jest edukacja i to nie ta klasyczna, nudna, w ławkach, a ta w terenie pełna przygód. Dlatego też chcę zmieniać świat! Zaczęłam od własnego podwórka, a teraz to podwórko poszerzam. Tworzę poezję i inne ciekawe teksty. Uwielbiam czytać, pisać, fascynuje mnie zarówno fizyka jak i historia. Wszędzie pstrykam zdjęcia. Poznaję świat w butach sportowych i na obcasach. Nie jestem w tym sama – wspierają mnie dzielnie moi rodzice. Jestem więc trochę nietypową nastolatką o szalonym usposobieniu :)

3

Wsparł

1

Własne projekty

Wsparł

Mądre bajki z dobrą puentą. Dla dorosłych i dla dzieci. polski kickstarter

Mądre bajki z dobrą puentą. Dla dorosłych i dla dzieci.

Szczecin, Poland

Zawsze jest rozwiązanie każdego konfliktu, każdej złości, każdej sytuacji.... Trzeba tylko znów na świat spojrzeć oczami dziecka. Co więc jak nie metafora czy bajka trafia lepiej do rozbieganego umysłu dorosłego... i dziecka:)?

22% Postęp

2311 PLN z 10500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Most nad niespokojną wodą crowdfunding

Most nad niespokojną wodą

Wałbrzych, Polska

Książka przenosząca w świat klimatów fantastycznych, gdzie głównymi bohaterami są ludzie i ich wnętrza. Początek cyklu, w którym trójka bohaterów staje przed wyzwaniem rozpracowania tajemnej intrygi i stawia czoło własnym demonom.

106% Postęp

7487 PLN z 7000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
'Stracone zachody miłości' na Festiwalu SzekspirOFF polskie indiegogo

'Stracone zachody miłości' na Festiwalu SzekspirOFF

Olsztyn

Nasz spektakl dyplomowy Stracone zachody miłości Williama Szekspira w reżyserii Iwo Vedrala może wziąć udział w międzynarodowym festiwalu SzekspirOFF! To marzenie może się spełnić dzięki Waszej pomocy!

100% Postęp

4000 PLN z 4000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu