Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Fundacja Moma Film

Fundacja Moma Film

Warszawa

\"Jeżeli coś może być pomyślane lub napisane, może być też sfilmowane\" S. Kubrick Fundacja Moma Film powstała w 2002 roku. Jest organizacją non profit, której zadaniem jest produkcja, promocja i dystrybucja utworów audiowizualnych w Polsce i za granicą. Chce być postrzegana jako platforma popularyzująca pracę niezależnych i eksperymentujących artystów, wolną od nacisków komercyjnych czy politycznych. Zorientowana jest nie tylko na cel ale też na proces. Pokłada nadzieję i czerpie przyjemność ze współpracy i uczenia się od siebie nawzajem.

4

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Premiera Dziadka Piaskowca na Zandce w Zabrzu!

Wsparł zobacz wszystkie

POLOWANIE. ciekawe projekty

POLOWANIE.

Kraków

Kim jest myśliwy XXI wieku? Dawniej-walczył o byt. Dziś-? Tworzymy wystawę artystyczno-dokumentalną. Ekspozycję wzbogacą panele dyskusyjne, pokazy filmów, warsztaty. Pomóż w stworzeniu prawdziwego obrazu współczesnego łowiectwa!

103% Postęp

4152 PLN z 4000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
"GUCIO ZACZAROWANY" - FILM ANIMOWANY polskie indiegogo

"GUCIO ZACZAROWANY" - FILM ANIMOWANY

Sejny

Serdecznie zachęcam do wsparcia realizacji i wydania filmu animowanego pt: ”Gucio zaczarowany”. To będzie wielka przygoda artystyczna i najpiękniejszy film świata, bo robiony przez grupę dzieci i młodzieży!

122% Postęp

20801 PLN z 17000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Komik Dookoła Świata ciekawe pomysły

Komik Dookoła Świata

Warszawa

Piotrek Szumowski- komik, student, podróżnik, toster i kombinerki w jednym. Zabierze Was komediowym szlakiem dookoła świata. Roczna podróż, łącząca Stand-up i promocję naszego kraju, relacjonowana krok po kroku, śmiech za śmiechem

33% Postęp

5011 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Małe Instrumenty  - Walce w Walce finansowanie społecznościowe

Małe Instrumenty - Walce w Walce

Wrocław

Małe Instrumenty to eksperymentalna grupa z Wrocławia, korzystająca ze zbioru 500 instrumentów. Walczymy o wydanie nietypowej płyty CD z walcami zapakowanej w metalowe pudełko-walec. Liczymy na Was!!!

108% Postęp

16813 PLN z 15500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty