Dołącz do naszej społeczności!

Grazyna Przybylska

Chwalim, Polska

Nazywam się Grażyna Przybylska urodzona 6.03.1962 r. w Zielonej Górze. Obecnie mieszkam w malowniczej wsi Chwalim gm.Kargowa.Od lat zmagam się z chorobą nerwicą-lękową-depresyjną. Wiersze piszę od dziecka. Moje motto: W lęku, panice, determinacji można odnaleźć silną motywację do walki.

aktualizacja projektu

Podziękowanie

Moi drodzy,z całego serca Wam dziękuję - to Wy sprawiliście że spełniło się moje największe marzenie,to tylko Wasza zasługa.Dziękuję Wszystkim osobom -darczyńcom projektu" Polak Potrafi ",przyjaciołom z fb,koleżankom z net kafejki "Stokrotki " Ludziom dobrej woli z Kargowej i Chwalimia -Panu Burmistrzowi Jerzemu Fabiś,Sołtysowi Chwalimia Romanowi Mendak Internetowemu Radiu Sigma,Jerremu Jóźwiak ,Ukochanemu synowi Łukaszowi Dziębór oraz Pani Barbarze Karpowicz która udostępniła przez siebie namalowany obraz na okładkę tomiku i Wydawcy Pani Krystynie Wajda -pozwoliliście mi uwierzyć w siebie i obdarować świat tym -co mi daliście ,a każda darowana przez Was drobna cząstka dobroci- została przeze mnie z wielokrotnością Wam zwrócona -w zbiorze moich autorskich wierszy pt "Zacisze"Który, można nabyć już u mnie -,osoby zainteresowane proszę o kontakt na fb lub osobiście w mojej miejscowości Chwalim lub w Sklepie KryWaj. Nagrody dla Darczyńców są już w trakcie realizacji.Proszę o cierpliwość.

http://www.krywaj.pl/sklep/pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=Zacisze&submit_search

aktualizacja projektu

Wywiad

https://gorzow.tvp.pl/28633820/jej-najwiekszym-marzeniem-jest-wydac-wlasny-tomik-wierszy

aktualizacja projektu

Wywiad

Dzisiaj o godzinie 18,30 w telewizji regionalnej TVP3 będzie wywiad z autorką Projektu.

aktualizacja projektu

Podziękowanie

Chciałabym podziękować z głębi całego serca -wszystkim darczyńcom,za pomoc w spełnieniu mojego marzenia.Do zakończenia projektu zostało już kilka dni,a została uzbierana już większa -niż zakładana całkowita kwota. Za co jestem Wam bardzo wdzieczna.Dalsze wsparcie projektu -pozwoli mi na wydrukowanie drugiej części .Pozdrawiam serdecznie.Grażyna Przybylska

aktualizacja projektu

Radio Sigmafm

http://www62.zippyshare.com/v/YNGXLBYb/file.html Piękny przekaz moich wierszy przez prowadzącego Kazia.

skomentował aktualizację
W nazwie radia chochlik ,ma być Sigmafm
aktualizacja projektu

Medialne wsparcie projektu

Dostałam informację że w internetowym" Radiu Sigmam"po godz.20-stej prezenter Kazimierz Wieczorek "Kazio" zachęci słuchaczy do wsparcia mojego projektu.
Słuchajcie http://www.radiosigmafm.pl/

aktualizacja projektu

Zaskoczenie

Nie przypuszczałam że w pierwszy dzień po opublikowaniu mojego projektu otrzymam takie wsparcie."Prawdziwych przyjaciół,poznaje się w biedzie"