Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Norb&Baran

Norb&Baran

Zgierz

Dwójka przyjaciół z miasta Zgierza. Mateusz - student; Norbert - fotograf/operator. Obydwoje pasjonujemy się podróżowaniem, oraz graniem na djembe.

3

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Balkan Trip

Wsparł zobacz wszystkie

BPŚ - Polowanie na raka! ciekawe pomysły

BPŚ - Polowanie na raka!

Warszawa/Wrocław

Osiemset wyczerpujących kilometrów biegiem, aby ratować zdrowie chorego na nowotwór Jakuba Piśmiennego. Czy im się powiedzie?

105% Postęp

1587 PLN z 1500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wystawa Fotografii BDSM ciekawe projekty

Wystawa Fotografii BDSM

Poznań

Zorganizujmy pierwszą w Polsce wystawę fotografii erotycznej Fetish i BDSM. Pokażmy jak piękna i głęboka potrafi być mroczna erotyka. Złammy schematy, wzbudźmy kontrowersję! Pokażmy ją w największych miastach Polski! Zostań naszym mecenasem!

31% Postęp

2181 PLN z 7000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem crowdsourcing

Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem

Barkowo

Fundacja „Dla Ziemi i Ludzi” udostępnia nam na ZAWSZE 16 hektarów ziemi. Stawiamy na: otwartą kulturę, głęboką demokrację, naturalną ekonomię, samowystarczalność, odnawialność, kreatywność... Tworzymy życzliwą rzeczywistość.

140% Postęp

70231 PLN z 50000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Balkan Trip

Balkan Trip

Norb&Baran

aktualizacja projektu

Polecamy zajrzeć na naszego fanpaga na facebooku, lub bloga, ponieważ zorganizowaliśmy konkurs!
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=418613588188688&set=a.401372213246159.105173.398582056858508&type=1&theater

11.07.2012
Balkan Trip

Balkan Trip

Norb&Baran

aktualizacja projektu

Artykuł oraz wspominki nowinki znajdziecie na naszym blogu:
http://balkantrip2012.wordpress.com/2012/06/20/105/

20.06.2012
Balkan Trip

Balkan Trip

Norb&Baran

aktualizacja projektu

W środę ukaże się nowy numer dwutygodnika zgierskiego (Ilustrowany Tygodnik Zgierski), w którym pojawi się artykuł o nas. Bardzo nas to cieszy, że ludzi interesuje nasz pomysł i chcą nam pomóc. Dziękujemy!
Zapraszamy również Zgierzan do czytania ITZ'u, a ludziom spoza naszego miasta polecamy zaglądać na bloga, wrzucimy owy artykuł do wglądu.

http://www.itz-zgierz.pl/

17.06.2012
Balkan Trip

Balkan Trip

Norb&Baran

aktualizacja projektu

Rok temu jechaliśmy we dwójkę do Holandii. Pierwszego dnia dotarliśmy za Berlin, gdzie pewien kierowca pozwolił nam przespać się u niego na naczepie. Było to miłe z jego strony, bo lało. Ciężko się śpi w takim miejscu, szczególnie jak wieje wiatr i pada bo wewnątrz wszystkie dźwięki się nasilają. I co chwile budzi Cię "łup!" plandeki szarpanej wiatrem. Ale przynajmniej jest sucho. Drugiego dnia zostaliśmy podwiezieni na raz gdzieś za Hannover, gdzie na parkingu zobaczyliśmy kolorowy bus. Pomyśleliśmy, że raczej nas nie zabiorą, bo kręciło się przy nim dużo młodych ludzi. Założyliśmy, że nie będą mieli miejsca, ale i tak podeszliśmy porozmawiać. Kiedy widzi się takie auto, ciężko przejść obojętnie obok. Okazało się, że to Polacy. Zorganizowali sobie eurotrip zdobywając środki właśnie poprzez Polak Potrafi. Ich projekt to "Eurobusik". Pewnie już o nich słyszeliście ;). Jechali w sześć osób, a jeszcze zdołali nas zabrać i podrzucili pod granicę z Holandią (Miejscowość Venlo).

Owa ekipa uświadomiła nam, że będąc kreatywnymi ludźmi, z pewnym doświadczeniem, wcale nie musimy jeździć, tak jak to do tej pory było "na biedno". Dotychczas nasze podróże wyglądały tak, że jeździliśmy z bębnami i graliśmy na ulicy, aby móc jechać dalej. Oczywiście to było wspaniałe. Ale jest też kilka minusów takiego podróżowania z djembe. Przede wszystkim to, że nasze instrumenty są głośne bywa, że znajdują się ludzie którym to nie odpowiada, przeszkadza i jest koniec grania. W wielu miejscach, szczególnie turystycznych często trzeba mieć pozwolenie na granie. Efektem jest to, że nie zawsze jesteśmy w stanie zrobić taką wyprawę jakbyśmy chcieli (Choć staramy się i nie rezygnujemy mimo braku funduszy). Chcielibyśmy wreszcie odbyć podróż podczas której nie będziemy musieli martwić się o pieniądze i dzięki temu przenieść uwagę na kręcenie filmu.
Bardzo dziękujemy ekipie Eurobusika za podwózkę i edukację ; )
Polecamy zajrzeć na stronę: http://www.eurobusik.pl/

15.06.2012
Balkan Trip

Balkan Trip

Norb&Baran

aktualizacja projektu

Na wstępie chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy tak chętnie udostępniają i pokazują innym nasz projekt. Jesteśmy szalenie szczęśliwi, że w taki sposób zareagowaliście na nasz pomysł (Nawet nie wiecie jak bardzo). Przeogromne dzięki również pierwszym darczyńcom!

Minął dopiero jeden dzień a tak wiele się dzieje. Mamy już pierwszego patrona medialnego, a jest nim Radio Zgierz. Gorąco zapraszam do wsłuchiwania się ;)
http://radiozgierz.pl/

Bądźcie radośni! :)

07.06.2012

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty