Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
namzalezy

namzalezy

Warszawa

Dziennikarstwo. Dosyć poważne, bo ekonomiczne, gospodarcze, biznesowe, polityczne i historyczne. Jednak na pewno inne, niż to, które wszyscy znamy z mediów głównego nurtu.

1

Wsparł

2

Własne projekty

Własne projekty

NamZależy na Polsce - bo PolakPotrafi! NamZależy 2017

Wsparł zobacz wszystkie

Twórcze Warsztaty "Moc Poznania i Zrozumienia" polskie indiegogo

Twórcze Warsztaty "Moc Poznania i Zrozumienia"

Warszawa, Polska

Razem odkryjmy „Moc Poznania i Zrozumienia” – wesprzyj proszę Twórcze Warsztaty Integracyjne. Niech dzieci odkryją swoje Smoki Mocy, zbudują wspólnie Most Zrozumienia i przekażą dobre życzeniami innym przy Drzewie Życzliwości.

130% Postęp

2610 PLN z 2000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

NamZależy 2017

NamZależy 2017

namzalezy

skomentował projekt

@Aleksandra Smusz - zapewne masz rację, jednak do kolejnych autorskich programów i debiutanckich publicznych wystąpień chcemy się naprawdę dobrze przygotować. Możemy zdradzić, że pojawi się co najmniej jeden, nowy autorskich program. Jest to duży projekt, nad którym pracujemy już od... roku! ;) I te prace potrwają jeszcze przez kilka miesięcy. Także śmiało można wnioskować, że będzie to znacznie więcej, niż kolejne wideo, gdzie ktoś we własnym pokoju na szybko nagrywa np. swój komentarz do jakiejś bieżącej sprawy. Dodatkowo jeżeli wszystko ułoży się po naszej myśli, to pojawi się również jeszcze jeden autorski program, kolejnej osoby. Wtedy będzie ich już w sumie trzy. No i na pewno zrobimy wideo w którym opowiemy o NamZależy, w którym będziecie mogli zadać pytania redakcji itp. Pozdrawiamy i do zobaczenia! :)

11.01.2017
NamZależy 2017

NamZależy 2017

namzalezy

skomentował projekt

@Damian Kaczmarek - co do anemiczności - rzeczywiście, to się zdarza. Kiedyś na pewno zrobimy jakiś materiał, w którym opiszemy/pokażemy jak bardzo trzeba się napracować, aby taki wywiad zrealizować. Bywa, że gdy nie uda się wszystkiego dobrze zgrać - termin, czas, miejsce, sprzęt, przygotowanie do rozmowy i rozmówca to wypada to dosyć słabo, a głupio wtedy rezygnować bo np. mamy nie 40 minut, tylko 15 albo mamy do dyspozycji tylko bardzo słabo oświetlone pomieszczenie. Postaramy się popracować nad formą, to jeden z naszych priorytetów na liście "do poprawy".

@Łukasz Gałasiński - w 2017 roku postaramy się zrealizować kilka debat oraz nie tyle debat, a wywiadów z dwoma/trzema osobami, tak jak opisał to w swoim komentarzu Damian Kaczmarek.

@Aleksandra Smusz, @marcos81 - jeżeli chodzi o możliwość poznania nas osobiście - nie ma najmniejszego problemu. Jeżeli chodzi natomiast o "wejście w życie publiczne" to ma to zarówno swoje plusy, jak i minusy. Póki co autorski program jest jeden, właśnie "Fundamenty Ekonomii" Mateusza Urbana. W tym roku planujemy kolejny autorski program, kolejnego z nas. Póki co nie zdradzamy szczegółów - możemy zdradzić, że będzie to program realizowany z znacznie większym rozmachem i prace trwają już od jakiegoś czasu. Przed premierą drugiego z naszych autorskich programów na pewno powstaną materiały wideo, gdzie opowiemy o NamZależy, o historii, o planach itd. Pozwólcie nam się do tego dobrze przygotować i zrobić to profesjonalnie - to już w tym roku i to nie pod koniec roku, a znacznie wcześniej! :)

08.01.2017
NamZależy 2017

NamZależy 2017

namzalezy

skomentował projekt

@turtel - dziękujemy! oby się udało :) Co do programu o ekonomii - to jeszcze nie jest właściwy cykl ekonomiczny. Fundamenty Ekonomii to tylko taki wstęp, pierwsze szlify. Właściwy cykl będzie miał inny styl i inną formę.

16.11.2016
NamZależy na Polsce - bo PolakPotrafi!

NamZależy na Polsce - bo PolakPotrafi!

namzalezy

aktualizacja projektu

Udało się przekroczyć 5000 zł - dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli!
Do końca zbiórki pozostało już tylko 3 dni - liczy się każda złotówka - z góry dziękujemy!

23.10.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty