Dołącz do naszej społeczności!

Nam Thar. Mity Buddyjskie

Warsaw, Poland

Marzena Popławska - jestem absolwentką Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, producentką filmową oraz prezesem fundacji Moma Film. Organizowałam Festiwal Filmów Buddyjskich „Włóczędzy Dharmy”. Od lat chciałam ożywić sztukę buddyjską. Wspólnie z Leną Leontievą (nauczycielką buddyzmu tybetańskiego oraz doktor historii) napisałam powieść Nam Thar. Mity Buddyjskie. W rolach głównych najwięksi jogini i joginki świata.

aktualizacja projektu

ZROBILIŚMY TO!;-)

Dziękujemy Wam wszystkim! 351 Wspierających i 44331 zł!;-) Niebawem dostaniecie nowe informacje, zdjęcia i video dotyczące Nam Thar oraz Waszych zamówień! ;-) Dziękujemy, że tak wielu z Was jest częścią tego wydarzenia! KOCHAMY WAS!

aktualizacja projektu

Dziś wydaliście przedpremierową wersję książki Nam Thar

DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!! Dziś wydaliście przedpremierową wersję książki "Nam Thar. Mity Buddyjskie ". Dzięki Wam zrealizowany jest pierwszy cel akcji. Wydanie Nam Thar jest możliwe :D. 100% - 30.000 zł udało się uzbierać, ale akcja trwa dalej. 40.000 zł pomoże sfinansować też druk do księgarni - dla wszystkich czytelników, oraz produkcję audiobooka, a 50.000 zł pozwoli na rozpoczęcie prac nad adaptacją. Jeśli możecie udostępniajcie i ślijcie dalej w świat :). KOCHAMY WAS!!!!

aktualizacja projektu

Mamy 28 tysięcy!

Dziękujemy Wam wszystkim! Mamy 28 tysięcy! Jeśli chociaż 20 osób zamówi książkę na Polak Potrafi to uda nam się zebrać 30.000 potrzebne do wydania Nam Thar. Bądźcie częścią naszej książki!;-) Akcja na Polak Potrafi potrwa do 8 stycznia 2017! Polak Potrafi umieści nas dzisiaj na ich FB o 21:05 - szerujcie, komentujcie, lajkujcie żeby zwiększyć widzialność posta ;) Dziękujemy!

aktualizacja projektu

Drugi tydzień i mamy prawie 25.000 zł;-)

Kochani! Drugi tydzień naszej kampanii na Polak Potrafi właśnie się rozpoczął, a my mamy prawie 25.000 zł z całkowitej sumy 30.000 zł . Dziękujemy Wam!

aktualizacja projektu

Minął tydzień (WOW) - mamy 64% potrzebne do wydania książki

Wczoraj minął tydzień od początku kampanii "Nam Thar. Mity Buddyjskie". Przez te kilka dni wydarzyło się wiele – bardzo szybko osiągnęliśmy 64% kwoty potrzebnej do wydania książki. Byliśmy też w pięknych Zagórzanach, aby opowiedzieć o naszej kampanii i zaprosić Was do udziału w niej. Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni i cieszymy się na to co będzie dalej;-)

Przed nami jeszcze 32 dni emocjonującej kampanii. Postaramy się, abyście ani przez moment nie stracili zainteresowania tym projektem. Dlatego też sukcesywnie będziemy publikować różne materiały dotyczące „Nam Thar”.

Dziś chcielibyśmy zaprosić Was do obejrzenia wideo z nauczycielem buddyjskim Markiem Rosińskim, który opowie Wam "Dlaczego warto przeczytać tą książkę?"

Link: https://www.youtube.com/watch?v=S4pU2cCbBjU

aktualizacja projektu

Dziękujemy Serdecznie! 1sze 24godz i 3188 zł!

Kochani jesteście! Akcja na platformie crowdfundingowej Polak Potrafi potrwa do 8 stycznia 2017. Bądźcie na bieżąco! Niebawem dostaniecie nowe informacje, zdjęcia i video dotyczące Nam Thar i naszej kampanii crowdfundingowej! ;-)

skomentował projekt
Dziękujemy serdecznie za Wasze dotychczasowe wsparcie!