Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
My-Key

My-Key

Lublin

Michał "My-Key" Borowiec - wokalista, songwriter, dwukrotny finalista ogólnopolskiego konkursu muzycznego Cokelivefreshnoise, organizowanego w ramach Coke Music Festival dla artystów nie związanych z komercyjnymi wytwórniami muzycznymi. W maju 2011 r. My-Key zadebiutował hitowym singlem "Clap Now (just make it)", a w grudniu 2014 r. swoją premierę miał pierwszy długogrający album artysty, zatytułowany "Wyścig z czasem".

3

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

MY-KEY - nowy singiel twórców CLAP NOW + TELEDYSK

Wsparł zobacz wszystkie

Marcin Kruk - wydanie solowej płyty crowdsourcing

Marcin Kruk - wydanie solowej płyty

Lublin

Muzyka z pozytywnym przekazem. Muzyka o czymś. Muzyka inspirowana rockiem, bluesem, reggae. Muzyka z akustycznymi riffami i bujanym beatem. Muzyka, która tylko czeka by się nią podzielić. Pomóż jej. Pomóż mi wydać płytę :)

101% Postęp

7632 PLN z 7500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Kocia Kawiarnia Kociarnia crowdsourcing

Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kraków

Stwórz z nami pierwszą w Polsce Kocią Kawiarnię Kociarnię dla miłośników kotów i nie tylko! Miejsce, gdzie na stałe będą mieszkać koty i gdzie będzie można wypić kawę, poczytać książkę lub po prostu pobyć w ich towarzystwie.

115% Postęp

57967 PLN z 50000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
musicbreeze.com - pierwszy taki portal w Polsce ciekawe pomysły

musicbreeze.com - pierwszy taki portal w Polsce

Wolbrom

Jesteśmy pierwszym i jedynym takim portalem w Polsce. Stwórzmy największą, w pełni profesjonalną platformę do promocji oraz sprzedaży muzyki dla Producentów i Wykonawców. Chcesz mieć możliwość legalnego kupna, sprzedaży muzyki? Jesteś z nami?

102% Postęp

5610 PLN z 5500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

MY-KEY - nowy singiel twórców CLAP NOW + TELEDYSK

MY-KEY - nowy singiel twórców CLAP NOW + TELEDYSK

My-Key

aktualizacja projektu

Ok, zaczynamy! Przez najbliższe 3 tygodnie z Waszym wsparciem, ja i moja ekipa mamy wielką nadzieję zebrać kwotę pieniędzy niezbędną nam do zamknięcia produkcji następcy mojego dotychczas największego hitu "CLAP NOW (just make it)". Każde wsparcie projektu kwotą minimum 5 zł gwarantuje nagrodę dla wspierającego :) Nie ryzykujecie absolutnie niczym. W przypadku sukcesu zostaniecie podwójnie nagrodzeni - w postaci gadżetów i przywilejów adekwatnych do wpłaconej kwoty, jak również faktem otrzymania ode mnie niesamowitej produkcji, której de facto będziecie współtwórcami :) W sytuacji gdyby projekt jednak się nie powiódł (w co nie wierzę:) ) - otrzymacie zwrot wpłaconej kwoty. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości śmiało kontaktujcie się ze mną drogą mailową (mykeyofficialtv@gmail.com) lub poprzez mój profil na FB (https://pl-pl.facebook.com/MyKeyOfficial). JUST MAKE IT! :)

24.04.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty