Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Monika Kaczmarek

Monika Kaczmarek

Poznan, Poland

Jestem absolwentką turystki międzynarodowej na WNGIG UAM. Jestem marzycielką. Pragnę podróżować i zarażać pasją do odkrywania Świata innych ludzi. Uwielbiam przygody. Lubię się zgubić, bo wtedy przytrafiają się nam niezwykłe rzeczy. Organizuję też spotkania podróżnicze W Drogę! w Poznaniu. Jestem też członkiem podróżniczego Stowarzyszenia Kiwi, które poszerza horyzonty. Sporo też podróżuję. Kraje jakie odwiedziłam to przede wszystkim kraje UE. Marzą mi się jednak jeszcze dalsze podróże. Najbardziej do Nowej Zelandii, która mnie fascynuje ogromnie. Staram się przez życie iść z uśmiechem. Nawet w trudnych momentach. Jestem takim śmieszkiem (przez to często nie jestem brana na poważnie). Uważam się za szczęściarę bo mam grono cudownych znajomych, którzy mnie wspierają i kibicują moim zwariowanym marzeniom.

3

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Kiwi spełnia marzenia

Wsparł zobacz wszystkie

Alpine Wall Tour 2015 polski kickstarter

Alpine Wall Tour 2015

Europa - Alpy

Alpine Wall Tour to projekt zakładający pokonanie trzech dróg wspinaczkowych, należących do najtrudniejszych w Alpach. Jesteśmy jednymi z najlepszych w Europie, ale bez Waszego wsparcia nie damy rady.

104% Postęp

35505 PLN z 34000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Motyle mazurskich łąk crowdfunding

Motyle mazurskich łąk

Mrągowo

Obecnie motyli jest znacznie mniej niż kilkanaście lat temu, a wszystko przez nadmierne stosowane środków chemicznych. Dzięki dofinansowaniu projektu będziemy mogli stworzyć niezwykłą hodowlę motyli i zapobiec ich wyginięciu.

11% Postęp

1330 PLN z 12000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Nysą dookoła Azji ciekawe projekty

Nysą dookoła Azji

Poznań

21 letni Lucek zabierze Was w fascynującą podróż dookoła Azji. W Górskim Karabachu udzieli pomocy jednej ze szkół, w Pakistanie uczci 45 rocznicę polskiej ekspedycji wysokogórskiej, przejedzie przez Syberię zimą... zobacz więcej!

106% Postęp

5345 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty