Dołącz do naszej społeczności!

PanaMa Group
Strony internetowe:
bozymlyn.pl/

PanaMa Group

Kraków

PanaMa Group, to młodzi ludzie, którzy za cel postawili sobie zgromadzenie środków na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. Ale chcą je zbierać wspólnie pracując i robiąc coś dla innych. Dlatego przy Parafii św. Jana Kantego w Krakowie stworzyli Boży Młyn (http://bozymlyn.pl/) gdzie prowadzą kawiarenkę, opiekują się dziećmi, organizują zajęcia dla seniorów. Pierwszym ich dużym projektem jest nagranie płyty "W imię Twoje"

skomentował projekt
Chcemy jeszcze raz wszystkim podziękować za tak ogromne zaangażowanie w nasz projekt! Teraz czas na realizację planów, dlatego prosimy wszystkich ofiarodawców o przesłanie na maila: bozy.mlyn1@gmail.com zgody na umieszczenie swojego imienia i nazwiska na liście Darczyńców, która będzie wkładką do płyty. Sprawa PILNA!!!
skomentował projekt
Gorąco dziękujemy za to, że na 10 dni przed końcem projektu mamy już 100% na wydanie płyty. Teraz każda złotówka idzie prosto na konto wyjazdu do Panamy! A ty taki maleńki prezencik w oczekiwaniu na gotową płytę:
https://youtu.be/CdvoRLWdWlI
skomentował aktualizację
coś się popsuł link, więc wstawiamy poprawiony:
https://www.youtube.com/watch?v=En3mKkDo4ks
aktualizacja projektu

Zebraliśmy już połowę....

Tak jak obiecaliśmy, po uzyskaniu połowy potrzebnej kwoty pokazujemy Wam jak będzie się prezentowała okładka naszej płyty:
https://www.youtube.com/watch?v=Rl0ICmMQARE
Jeśli Wam się podoba, to pomóżcie nam zebrać brakujące 50%

skomentował projekt
90 osób już wsparło nasz projekt! Bardzo wszystkim dziękujemy! Jak uzbieramy 50 % zaprezentujemy okładkę naszej płyty :)
aktualizacja projektu

Zbliżamy się do 30%

Chcąc podziękować wszystkim, którzy do tej pory wsparli nasz projekt i zachęcić tych, którzy jeszcze się wahają, publikujemy kolejny krótki fragment materiału z płyty "W Imię Twoje".

https://youtu.be/Xw1KfbNTInI

aktualizacja projektu

ZGROMADZILIŚMY 10%

Z okazji zebrania pierwszych 10% należy się wszystkim nagroda i zachęta w jednym. Dlatego zamieszczamy fragment kolejnej piosenki z płyty :)

https://www.youtube.com/watch?v=8UD4nF7tLz8&feature=youtu.be

Podoba Wam się?

aktualizacja projektu

Zaczynamy

Dzisiaj równo 0 12.00 ruszył nasz projekt! Mamy nadzieję, że w ciągu 45 dni uzbieramy potrzebną kwotę na wydanie płyty "W imię Twoje". Będzie to nasz pierwszy, jakże ważny krok w drodze do Panamy!