GrupaPolak
50 tys.
PanaMa Group
Strony internetowe:
bozymlyn.pl/

PanaMa Group

Kraków

PanaMa Group, to młodzi ludzie, którzy za cel postawili sobie zgromadzenie środków na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Panamy. Ale chcą je zbierać wspólnie pracując i robiąc coś dla innych. Dlatego przy Parafii św. Jana Kantego w Krakowie stworzyli Boży Młyn (http://bozymlyn.pl/) gdzie prowadzą kawiarenkę, opiekują się dziećmi, organizują zajęcia dla seniorów. Pierwszym ich dużym projektem jest nagranie płyty "W imię Twoje"

skomentował aktualizację
coś się popsuł link, więc wstawiamy poprawiony:
https://www.youtube.com/watch?v=En3mKkDo4ks
aktualizacja projektu

Zebraliśmy już połowę....

Tak jak obiecaliśmy, po uzyskaniu połowy potrzebnej kwoty pokazujemy Wam jak będzie się prezentowała okładka naszej płyty:
https://www.youtube.com/watch?v=Rl0ICmMQARE
Jeśli Wam się podoba, to pomóżcie nam zebrać brakujące 50%

skomentował projekt
90 osób już wsparło nasz projekt! Bardzo wszystkim dziękujemy! Jak uzbieramy 50 % zaprezentujemy okładkę naszej płyty :)
aktualizacja projektu

Zbliżamy się do 30%

Chcąc podziękować wszystkim, którzy do tej pory wsparli nasz projekt i zachęcić tych, którzy jeszcze się wahają, publikujemy kolejny krótki fragment materiału z płyty "W Imię Twoje".

https://youtu.be/Xw1KfbNTInI

aktualizacja projektu

ZGROMADZILIŚMY 10%

Z okazji zebrania pierwszych 10% należy się wszystkim nagroda i zachęta w jednym. Dlatego zamieszczamy fragment kolejnej piosenki z płyty :)

https://www.youtube.com/watch?v=8UD4nF7tLz8&feature=youtu.be

Podoba Wam się?

aktualizacja projektu

Zaczynamy

Dzisiaj równo 0 12.00 ruszył nasz projekt! Mamy nadzieję, że w ciągu 45 dni uzbieramy potrzebną kwotę na wydanie płyty "W imię Twoje". Będzie to nasz pierwszy, jakże ważny krok w drodze do Panamy!