Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Bartosz Chuderski

Bartosz Chuderski

Jaworzno

Analityk transportowy, inżynier ruchu, promotor muzyczny. Absolwent Wydziału Transportu Politechniki Krakowskiej. Właściciel biura analityczno-konsultingowego MODELAB, zajmującego się wykonywaniem prognoz ruchu oraz analiz komunikacyjnych wykorzystywanych do oceny rozważanych rozwiązań z zakresu systemów transportowych. W dotychczasowym dorobku zawodowym ma m.in. współtworzenie projektu systemu transportu publicznego miasta st. Warszawy i jej obszaru metropolitalnego na lata 2010-2035. Prywatnie współzałożyciel śląskiego kolektywu NYP™.

4

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Jakbyniepaczeć zbiera na komputer do animacji i grafiki crowdsourcing

Jakbyniepaczeć zbiera na komputer do animacji i grafiki

Warszawa, Poland

Lubisz seriale? A może cenisz wysokiej jakości treści tworzone przez niezależnych twórców? Dołącz do nas! Wesprzyj jedyny taki kanał o serialach na polskim YouTube i pomóż nam zebrać środki na zaplecze techniczne i dalszy rozwój.

105% Postęp

12619 PLN z 12000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wolna przedsiębiorczość ciekawe projekty

Wolna przedsiębiorczość

Wrocław

Jak zadbać o edukację ekonomiczną młodego pokolenia i uwolnić przedsiębiorczą energię Polaków? Stwórzmy razem przełomowy, bezpłatny zestaw do przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości dla szkół średnich.

115% Postęp

69355 PLN z 60000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Podziemie nadziei, czyli walka o medyczną marihuanę polski kickstarter

Podziemie nadziei, czyli walka o medyczną marihuanę

Wrocław

Film dokumentalny o leczeniu medyczną marihuaną w Polsce. Bohaterami są pierwsi pacjenci: dzieci z epilepsją, chorzy na raka i stwardnienie rozsiane, którzy walczą z chorobą, ale też z biurokracją i stereotypami.

117% Postęp

17582 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
CENTRUM KULTURY crowdsourcing

CENTRUM KULTURY

Siemianowice Śląskie, Polska

W roku 2014 inicjatorom Centrum Kultury udało się pozyskać ponad 100m2 lokal przeznaczony do generalnego remontu. Od tego czasu grupa ideowych działaczy wszelkimi siłami stara się zmienić ruinę w tętniącą życiem placówkę - pierwsze w Polsce centrum kultury prowadzone przez Polskich patriotów!

117% Postęp

17592 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty