Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Mikołaj Piszczan

Mikołaj Piszczan

Świętochłowice, Polska

Student II roku reżyserii w AMA Film School i V roku organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej na katowickiej filmówce. Dzięki tym doświadczeniom jego spojrzenie na kino jest kompleksowe - zarówno od strony technicznej jak i artystycznej. Startował w licznych konkursach filmowych takich jak 48 Hour Film Project Festival, Screen&Sound Fest czy Papaya Young Directors. Współpracował przy wielu etiudach studenckich i projektach szkolnych oraz pomagał na planie Jana Kidawy-Błońskiego czy Xawerego Żuławskiego. W wolnych chwilach interesuje się muzyką popularną, podróżami i sportem.

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Dziwne losy Zofii polski kickstarter

Dziwne losy Zofii

Warszawa, Polska

Dziwne losy Zofii- film realizowany przez studentów Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach. Komediodramat z elementami musicalu. Zbieramy na drugą transzę zdjęć i postprodukcje. W roli głównej zobaczycie Karolinę Czarnecką!

100% Postęp

10090 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Węgiel - studencki festiwal filmowy polski kickstarter

Węgiel - studencki festiwal filmowy

Katowice, Polska

Co roku studenci II roku Organizacji Produkcji Filmowej Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach z pasją organizują Węgiel International Student Film Festival. W tym roku chcemy zorganizować go z Tobą :)

114% Postęp

3427 PLN z 3000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty