Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
MaXior (GramofonTV)

MaXior (GramofonTV)

Łódź

Były raper, producent, imprezownik. Obecnie mąż, ojciec, recenzent i entuzjasta-amator gier wideo. Prowadzi "prężnie" rozwijający się kanał na YT i niezwykle bogate życie rodzinne :)

3

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Muzeum Gier Wideo we Wrocławiu crowdfunding

Muzeum Gier Wideo we Wrocławiu

Wrocław

Nasz projekt to inicjatywa mająca na celu stworzenie wyspecjalizowanego w konsolach, Muzeum Gier Wideo, w którym znajdziecie wszystkie konsole do gier (nawet te najstarsze!) oraz nowe i stare gry.

3% Postęp

2811 PLN z 92000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Secret Service polskie indiegogo

Secret Service

Warszawa

To prawda! Chcemy wrócić! Marzy nam się Secret Service na papierze. Pachnący, wyjątkowy, godny swojej legendy. Aby to umożliwić - potrzebujemy Waszego wsparcia!

305% Postęp

284110 PLN z 93000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Przemoc w grach - cykl reportaży finansowanie społecznościowe

Przemoc w grach - cykl reportaży

Warszawa

Czy ty też masz już dosyć tego, jak media masowe traktują temat gier wideo? Pora na obiektywny reportaż z prawdziwego zdarzenia!

34% Postęp

2727 PLN z 8000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Przemoc w grach - cykl reportaży

Przemoc w grach - cykl reportaży

MaXior (GramofonTV)

skomentował projekt

Problem bardziej polega na zrozumieniu pojęcia przez rodziców. Nie każdy może się interesować i znać na wszystkim. Rodzice przeważnie polegają na opinii ekspertów lub (częściej ) "ekspertów" typu pan Mietek spod trójki co słyszał, że "od tych gier panie to w monarze się ląduje, tak mówił Kraśko w telewizorni i wisz pan. To trza zakazać". Owszem rodzice (do których i ja należę :P ) mają obowiązek się interesować, ale nie mają możliwości (wynikającej często z fizycznego braku czasu) odszukać rzetelnego (słowo-klucz) źródła informacji. Prościej jest wpakować gry do jednego worka z chińskimi bajkami, maryhuajną i satanizmem jako zło ostateczne, niż w temat się zagłębiać, Oglądałem słynny reportaż TVP (świetnie sparodiowany przez Heda z tvgry,pl), który jest wzorem medialnej manipulacji, ignorancji i tworzenia materiału pod tezę. Opowiadają o tym jakie gry nie są złe i niby jest to PEGI, ale nikt na to nie patrzy. Babeczkę, która wyraziła opinię, że rodzice są odpowiedzialni za to w co grają dzieci przedstawili jako oszołomkę. I to jest źródło wiedzy rodziców. Poza tym powstaje sporo prac "naukowych" pisanych przez ludzi, którzy o temacie gier video nie mają pojęcia. Dzięki temu powstają publikacje typu " Czy gry niszczą psychikę młodych ludzi i czemu tak skutecznie to robią?". Dlatego uważam, że ta seria filmów powinna powstać i rozejść się jak najdalej w Polskę :)

06.03.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty