Dołącz do naszej społeczności!

Martyna Osiak
Strony internetowe:
dentystawafryce.pl

Martyna Osiak

Warszawa, Polska

Martyna Osiak - z wykształcenia lekarz dentysta, lat 26, z zamiłowania Dentysta w Afryce. Fanatyczka gór i sportu pod każdą postacią. Zaczytana w Nabokovie, uwielbia lody kawowe i zieloną herbatę. Ciągle w biegu!

aktualizacja projektu

Udało się!

Udało się, dzięki WAM, uzbierać całą potrzebną kwotę 5000 zł! :) Moja radość nie ma końca :) Z całego serca dziękuję za wszystkie miłe słowa, które do mnie kierujecie, za wasze wsparcie, za doping i każdą złotówkę, którą postanowiliście przeznaczyć właśnie na mój projekt :)
Akcja cieszy się naprawdę dużym powodzeniem, które przeszło moje najśmielsze oczekiwania :) Zostałam nawet zaproszona do wzięcia udziału w audycji radiowej, infoDENT24.pl napisało o mnie kilka ciepłych słów i pojawiłam się w reportażu na TVP Polonia - to wszystko było dla mnie ogromnym przeżyciem, ale warto było, bo cel jest jeden - pomóc jak największej liczbie osób w RŚA, zebrać środki na bilet, na znieczulenia, narzędzia... Wylatuję już za niecałe dwa tygodnie! Trzymajcie kciuki :) A akcja trwa nadal - jeszcze całe 5 dni - może damy radę uzbierać jeszcze kilka złotówek? ;)
Link do reportażu:
http://polonia24.tvp.pl/28230475/03012017-2150
Oglądajcie od 9.40 ;)

Martyna

aktualizacja projektu

LaserDent

Z ostatniej chwili - gabinet stomatologiczny LaserDent ufunduje część narzędzi, które zabiorę ze sobą do RŚA :) Serdeczne podziękowania dla doktora Bartka Iwańczyka za okazaną pomoc :)

http://www.laserdent.waw.pl

aktualizacja projektu

59%, LaserDent, 19 dni

Do końca projektu zostało już tylko 19 dni! To mało i dużo, ale wierzę, że wystarczająco do zebrania całej kwoty ;)
Mamy już 59%, czyli 2986 zł - bardzo się cieszę, nie mogłam sobie wymarzyć lepszego prezentu na święta

aktualizacja projektu

Patronat Fundacji Dzieci Afryki cd

Patronat nad moim projektem objęła FUNDACJA DZIECI AFRYKI!

To dla mnie ogromne wyróżnienie. Poza tym bardzo się cieszę, że to właśnie ta Fundacja "zaopiekowała" się moją akcją, ponieważ na spotkaniu Fundacji zaczęła się moja afrykańska przygoda.. :)

Zachęcam do zapoznania się z pracą fundacji
http://dzieciafryki.com

Pozdrawiam :)
Martyna

aktualizacja projektu

Patronat Fundacji Dzieci Afryki

Ze wszystkich stron napływają do mnie słowa wsparcia, życzenia powodzenia - cieszę się, że moja akcja jest tak pozytywnie odbierana :)

Co więcej, piszą do mnie inni dentyści, którzy chcieliby wyjechać! Po cichu liczyłam na to, że osoby, które do tej pory nieśmiało myślały o wyjeździe teraz zaczną myśleć o nim na poważnie.. ;) To naprawdę bardzo ważne, ponieważ tych kilkunastu dentystów, którzy do tej pory wyjechali nie wystarczy, aby zaspokoić potrzeby medyczne mieszkańców afrykańskich wiosek. Dlatego zachęcam Was - dentystów, abyście poświęcili kilka tygodni/miesięcy swojego czasu na pomoc tam, w Afryce :)

Kolejna ważna informacja:

ZEBRALIŚMY

2151 zł !!!!

To już ponad 40% potrzebnej kwoty - świetnie nam idzie! Z całego serca dziękuję

aktualizacja projektu

Dzień drugi

Idziemy jak burza :) 27% całości kwoty - naprawdę imponujący wynik :)

Dziękuję za każdą wpłatę oraz za udostępnianie projektu :)

UDOSTĘPNIAJĄC TEŻ POMAGASZ!

Dzięki temu coraz więcej osób dowiaduje się o projekcie Dentysta w Afryce, kto wie, może nawet zainspirujemy innych dentystów? :)

aktualizacja projektu

Wow!

Jesteście niesamowici! W ciągu pierwszej godziny projektu wpłynęło już 825 zł! Jestem naprawdę mile zaskoczona i szczerze wzruszona :) Serdecznie dziękuję