Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Margeritta

Margeritta

Łódż

Na początku jako nastolatka pisałam wiersze i zdobyłam wówczas kilka nagród. Teraz od roku piszę bajki i bardzo mnie to fascynuje. Odkryłam moją nową pasję. Napisałam już cztery bajki i jedno z wydawnictw książkowych jest zainteresowane, by je wydać. \"Czerwone jabłuszko\" pisałam w samochodzie , gdy czekałam na mojego synka Karolka ( 6 lat ) przed szkołą kiedy skończy lekcje. Codziennie przyjeżdżałam wcześniej,bym pełna energii w ciągu dnia mogła tworzyć. Tekst piszę w bajkach stosując rymy. Czerwone jabłuszko - Jabłek jest zabawne i poznaje inne owoce, które tak jak on muszą........... Mojemu dziecku podoba się ta bajeczka i myślę, że innym dzieciom też powinna się spodobać.

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

TukTuk Cinema czyli Bolek i Lolek jadą do Indii crowdfunding

TukTuk Cinema czyli Bolek i Lolek jadą do Indii

Indie, wzdłuż Gangesu

Czy można indyjski skuter przerobić na mobilne kino pełne Bolka i Lolka oraz Reksia i przejechać 2.5 tys. kilometrów wzdłuż Gangesu? Pewnie, że można! Nawet trzeba :)

134% Postęp

9436 PLN z 7000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Mamo Działaj crowdsourcing

Mamo Działaj

Kraków

Mamo Działaj - jesteś Zwykłą-Niezwykłą Mamą i czekamy na Twoją historię dzięki której zainspirujesz Mamy do działania i zmian w życiu.Każda z nas jest bohaterką. Zbudujmy razem środowisko wsparcia, akceptacji i wzrostu dla Mam.

5% Postęp

779 PLN z 13530 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty