GrupaPolak
50 tys.

Małgorzata Krasucka MARGALIT

Warszawa, Polska

Małgorzata Krasucka MARGALIT urodziła się i mieszka w Warszawie. W latach 1960 - 1971 wychowanka malarza i pedagoga prof. Zygmunta Madejskiego. W 1971 - 1974 uczyła się w pracowniach prof. Janusza Przybylskiego i prof. Stefana Gierowskiego w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się głównie malarstwem, ale również rysunkiem, ilustracją książek, projektami plakatów, znaków graficznych, grafiką, grafiką komputerową, fotografią i rzeźbą. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt dużych wystaw indywidualnych w Polsce i zagranicą, oraz udział w licznych wystawach zbiorowych, a jej prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych i galeriach w kraju i na świecie. Należy do grupy twórczej PositiveArt skupiającej artystów zrzeszonych w OW ZPAP i trzyosobowej grupy twórczej Bratnie Dusze.

aktualizacja projektu

Piąty dzień

76% wspaniale!!!! Bardzo wszystkim dziękuję, projekt idzie jak burza, wspierający są naprawdę fantastyczni. Jak tak dalej pójdzie, to może się uzbiera na twardą oprawę również. Jestem ogromnie poruszona zainteresowaniem moim projektem.

aktualizacja projektu

Czwarty dzień

pięknie się zaczął, jest już 53% - 5 335 zł , dziękuję ogromnie

aktualizacja projektu

odpowiedź na pytanie jak wpłacić wsparcie

trzeba wybrać którąś nagrodę z wymienionych po prawej stronie projektu i kliknąć, dalej według instrukcji, która się pokaże.

aktualizacja projektu

kończy się trzeci dzień

jest już 46% jesteście wspaniali, dziekuję!!!

aktualizacja projektu

Jeszcze dzień się nie skończył

a jest już 36% , Fantastycznie!!!! Dziękuję!

aktualizacja projektu

Drugi dzień

Niesamowite!!!!, jest już 26% jesteście wspaniali!!! Ogromnie dziękuję za dofinansowanie, Brakuje jeszcze 74% więc bardzo proszę wspierajcie i rozpowszechniajcie mój projekt znajomym.

aktualizacja projektu

pierwszy dzień, a waściwie pierwsze dwie godziny!

Mili wspierający, jesteście wspaniali, bardzo Wam dziękuje. Skoro taki ma start mój projekt, to jest szansa, że się uda, bardzo dziękuję, jestem ogromnie wzruszona.

skomentował projekt
oczywiście masz rację, pomyślę:-)