Dołącz do naszej społeczności!

Marcin Kruk

Marcin Kruk

Lublin

Marcin Kruk wokalista, autor tekstów, gitarzysta, kompozytor Kieruje się słowami: \"The more you think, the worse you feel. The less you do, the less you deal\" ;) Na scenie od 2013 roku. Zagrał ponad 100 koncertów w miastach całej Polski. W lipcu 2015 ukazała się jego solowa płyta zatytułowana \"Życie Pełne Życia\". W twórczości porusza się głównie w obrębie rocka i bluesa, choć nie ucieka od nawiązań do reggae czy r\'n\'b. W warstwie słownej nieustannie bawi się znaczeniami, daje pozytywny przekaz, skłania do refleksji, pisze ironicznie i ze szczyptą goryczy, choć nierzadko w humorystyczny sposób. Inspiruje się tekstami takich artystów jak Piotr Bukartyk, Łona, Artur Andrus, Chonabibe czy Grubson. Występuje solowo, w składach akustycznych, z zespołem oraz z raperem Dolarem, z którym razem tworzą projekt Freestyle LiveAct. Oprócz muzyki: organizator eventów, konferansjer, przedsiębiorca.

6

Wsparł

2

Własne projekty

Wsparł

Szybki Pedro 3 - Film ciekawe pomysły

Szybki Pedro 3 - Film

Lublin / Warszawa

Szybki Pedro 3 opowiada historię Ciasnego Jacka który odszedł w cień z życia mafijnego po wydarzeniach w jego Melinie. Stań się częścią tej produkcji!

100% Postęp

2018 PLN z 2000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Instytut Terapii i Badań Autyzmu 'Zrozumieć Niepojęte' polski kickstarter

Instytut Terapii i Badań Autyzmu 'Zrozumieć Niepojęte'

Toruń

Autyzm - Ponad Podziałami! Wprowadzamy innowacyjne zmiany w podejściu do terapii osób z autyzmem! Podaruj dzieciom z autyzmem lepszą przyszłość i sprawdź, co stanowi o wyjątkowości Instytutu, który może powstać z Twoją pomocą!!!

121% Postęp

9733 PLN z 8000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
GABINET AAC w Centrum Terapii INICJATYWA polski kickstarter

GABINET AAC w Centrum Terapii INICJATYWA

Puławy

Razem możemy utworzyć gabinet Komunikacji Alternatywnej w Centrum Terapii i Diagnozy INICJATYWA. Pomóżmy tym, którzy sami nie mogą zabrać głosu w swojej sprawie!

102% Postęp

3061 PLN z 3000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Art2see Academy dla dzieci ciekawe projekty

Art2see Academy dla dzieci

Warsaw, Poland

Akademia Art2see to pomysł prowadzenia wszechstronnych zajęć artystycznych dla dzieci -taniec, aktorstwo, śpiew i gra na instrumentach. Wszystko w jednym miejscu, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych profesjonalistów.

2% Postęp

388 PLN z 17000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
SCHEMATRIX W klatce 'normalności' ciekawe projekty

SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Lublin, Poland

Ta książka jest WAŻNA i POTRZEBNA. Ona ma krzyczeć głosem tych, którym głos odebrano. (...) I ma ich wszystkich przytulić z całą czułością, jaka się zawiera w słowie: ROZUMIEM.

108% Postęp

8453 PLN z 7770 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
'W pułapce kobiecości...' crowdsourcing

'W pułapce kobiecości...'

Lublin, Polska

Właśnie TU i TERAZ jest ta chwila, aby zmienić wszystko i ruszyć w drogę po lepszą siebie i życie takie jakiego pragniesz. Cokolwiek by się nie działo, zawsze miej w głowie słowa : „Jestem warta wszystkiego.”

104% Postęp

8552 PLN z 8150 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu