Dołącz do naszej społeczności!

Marcin Kruk

Marcin Kruk

Lublin

Marcin Kruk wokalista, autor tekstów, gitarzysta, kompozytor Kieruje się słowami: \"The more you think, the worse you feel. The less you do, the less you deal\" ;) Na scenie od 2013 roku. Zagrał ponad 100 koncertów w miastach całej Polski. W lipcu 2015 ukazała się jego solowa płyta zatytułowana \"Życie Pełne Życia\". W twórczości porusza się głównie w obrębie rocka i bluesa, choć nie ucieka od nawiązań do reggae czy r\'n\'b. W warstwie słownej nieustannie bawi się znaczeniami, daje pozytywny przekaz, skłania do refleksji, pisze ironicznie i ze szczyptą goryczy, choć nierzadko w humorystyczny sposób. Inspiruje się tekstami takich artystów jak Piotr Bukartyk, Łona, Artur Andrus, Chonabibe czy Grubson. Występuje solowo, w składach akustycznych, z zespołem oraz z raperem Dolarem, z którym razem tworzą projekt Freestyle LiveAct. Oprócz muzyki: organizator eventów, konferansjer, przedsiębiorca.

Szybki Pedro 3 - Film
 
Szybki Pedro 3 opowiada historię Ciasnego Jacka który odszedł w cień z życia mafijnego po wydarzeniach w jego Melinie. Stań się częścią tej produkcji!

2018 zł

100%

Zebrano
Instytut Terapii i Badań Autyzmu 'Zrozumieć Niepojęte'
 
Autyzm - Ponad Podziałami! Wprowadzamy innowacyjne zmiany w podejściu do terapii osób z autyzmem! Podaruj dzieciom z autyzmem lepszą przyszłość i sprawdź, co stanowi o wyjątkowości Instytutu, który może powstać z Twoją pomocą!!!

9733 zł

121%

Zebrano
GABINET AAC w Centrum Terapii INICJATYWA
 
Razem możemy utworzyć gabinet Komunikacji Alternatywnej w Centrum Terapii i Diagnozy INICJATYWA. Pomóżmy tym, którzy sami nie mogą zabrać głosu w swojej sprawie!

3061 zł

102%

Zebrano
Art2see Academy dla dzieci
 
Akademia Art2see to pomysł prowadzenia wszechstronnych zajęć artystycznych dla dzieci -taniec, aktorstwo, śpiew i gra na instrumentach. Wszystko w jednym miejscu, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych profesjonalistów.

388 zł

2%

Zebrano
SCHEMATRIX W klatce 'normalności'
 
Ta książka jest WAŻNA i POTRZEBNA. Ona ma krzyczeć głosem tych, którym głos odebrano. (...) I ma ich wszystkich przytulić z całą czułością, jaka się zawiera w słowie: ROZUMIEM.

8453 zł

108%

Zebrano