Dołącz do naszej społeczności!

malgorzata_furtak

malgorzata_furtak

Wrocław, Polska

Małgorzata Katarzyna Furtak: Animator kultury, psycholog, instruktor teatralny, prowadzący zajęcia dla dzieci i młodzieży, przy użyciu technik pantomimy, współpracujący z organizacjami: Centrum Rozwoju Aktywności Dzieci i Młodzieży „Kowale”, Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej „Skałka”, Dom Kultury Jowisz w Gaworzycach, Teatr Mały Wernisaż (Jawor), udzielający się w wolontariacie (Lubelska Klinika Psychiatryczna, Fundacja Wiosna, Projektor Wolontariat Studencki), z doświadczeniem w pracy w organizacji pozarządowej (AEGEE- Lublin) i koordynacji projektów lokalnych, (pierwsza edycja Wrocławskich Spotkań z Pantomimą, Mimem i Teatrem Ruchu MIMESIS 2016). Od 2015 roku aktor-mim grupy Teatr Pod Kolumnami oraz członek nieformalnej grupy Performa.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

MIMESIS 2017

Wsparł zobacz wszystkie

Albatros Ekipa- kolejna wyprawa :) ciekawe projekty

Albatros Ekipa- kolejna wyprawa :)

Zdunska Wola, Poland

Albatros– czyli jak spełniać swoje marzenia dzięki czterem kółkom. Za nami już trzy wyprawy: Bałkany '15, Skandynawia '16 oraz Wielka Brytania '16. Celem projektu jest uzbieranie środków na przygotowanie busa oraz kolejną wyprawę!

100% Postęp

7052 PLN z 7000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
CZŁOWIEK CZYNU - od odkładania do działania polskie indiegogo

CZŁOWIEK CZYNU - od odkładania do działania

Lublin, Polska

UWAGA!UWAGA! Książka Człowiek czynu - od odkładania do działania nareszcie dojrzała do tego, aby oddać ją w Wasze ręce. Mam nadzieję, że dotrze do Waszego serca i wniesie nową wartość w Wasze życie :)

15% Postęp

1591 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty