Dołącz do naszej społeczności!

Małgorzata Szwed

Małgorzata Szwed

Kraków, Polska

Cześć! Mam na imię Gośka, mieszkam w Krakowie. Szyję ,pruję i z tego się utrzymuję. A tak poważnie to od zawsze moim marzeniem było projektowanie i szycie dla pań o trochę większych rozmiarach. Dlaczego? Sama nie wiem do końca.Może dlatego, że pierwszymi moimi klientkami były puszyste panie. A może dlatego, że ich radość po wykonaniu dla nich projektu była tak szczera i ogromna, że to i mnie się udzieliło. Niech moc będzie z Wami moje Drogie Panie!!!

aktualizacja projektu

Helo moi mili

Obiecałam Wam zdjęcia pięknych tkanin, niestety tutaj nie mogę ich wrzucić, albo nie potrafię. Zamieszczam je na moim facebooku i instagramie .Pozdrawiam hej

aktualizacja projektu

Moc pięknych tkanin

Witajcie ponownie!
Dziś jest jeszcze niedziela, ale już jutro wybieram się po nowe tkaniny i dzianiny dla moich kochanych Puszystych Kobietek. Jestem mocno podekscytowana ponieważ są podobno zniewalające, mam nadzieję bo jeszcze ich nie widziałam, ale nigdy też się nie zawiodłam.
Jak tylko je zdobędę pokaże Wam zdjęcia i projekty . Trzymajcie kciuki, ogromnie czekam również na Wasze wsparcie, żeby tych cudów było więcej. Całuski Szwed Małgorzata

skomentował projekt
Witajcie kochani!!
Jakże serdecznie Wam dziękuję za pierwsze wpłaty. Tak bardzo na Was liczę ,że aż słów mi brakuje. Mam nadzieję że pomysł wypali, ponieważ wiele kobiet na to czeka. Pozdrawiam wszystkich z całego serca, trzymajcie kciuki i wspierajcie. Nagrody mam nadzieję są atrakcyjne, no chyba, że macie jakieś pomysły, jestem otwarta na każde nowinki. Całuski dla Was.