Dołącz do naszej społeczności!

Projekt Magisterski

Projekt Magisterski

Poznań, Poland

Jesteśmy studentami II roku studiów magisterskich systemu e-learningowego w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, na kierunku Zarządzanie.

aktualizacja projektu

Taadaaammm!!!

Już jest! Stoi i wygląda pięknie! Pierwsza w Polsce (zgodnie z naszą analizą) plenerowa sala wykładowa powstała na terenie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Wszystko to dzięki wam. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i podajemy link gdzie można zobaczyć fotorelację z budowy
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1941433519437288&id=1919635954950378
My zabieramy się za przygotowania do obrony pracy magisterskiej i pakowania waszych nagród.
Uściski dla was i piszcie do nas jeśli macie ochotę.

aktualizacja projektu

Zrobione!!!

Dziękujemy!!! Projekt dobiegł końca, szczęśliwego końca!!! Dzięki wam osiągnęliśmy nasz cel!!! Nie tracimy czasu, już planujemy budowanie plenerowej sali wykładowej! Już wkrótce fotoreportaż z placu budowy! Jeszcze raz wielkie dzięki kochani!!!! Dorota, Jarek, Ania i Renia ;)

aktualizacja projektu

Jupiiiii

33 minuty do końca a u nas.... 101%
Cudowni, wspaniali, niesamowici... Tak, WY!!!! Dzięki wam się udało!!! Ale trzymaliscie nas w napięciu do ostatniej chwili! Chyba idę się napić meliski 😜
DZIĘKUJEMY!!!

aktualizacja projektu

20h do końca

80 osób, 91% potrzebnej sumy, już się prawie witamy z gąską... ale jeszcze troszeczkę! Jeszcze działamy, uda się, musi się udać!!! Jesteście niesamowici!!!!

aktualizacja projektu

Ostatnia prosta!!!

A może nie taka prosta!? 78% tak niewiele do końca, ale czasu też malutko!!! Ostatnie dwa dni, działamy na każdym froncie. Wsparła nas Fundacja Rozwoju Miasta Poznań, umieszczając link do naszego projektu ma swoim Facebook'u!!! Walczymy do końca!!!! Dzięki, że jesteście! Namawiajcie znajomych, żeby się przyłączyli do nas i wspierali nasz projekt!! Pozdrawiamy ! D.R.A.J.

aktualizacja projektu

Czas goni nas...

Czas ucieka nieubłaganie. Do końca naszej zbiórki został już tylko tydzień!!! Wciąż bardzo potrzebujemy waszego wsparcie!!!! Damy rady :)

aktualizacja projektu

Praca wre!

Nie ma czasu na weekendowe odpoczywanie, zostało nam już tylko 3 tygodnie do zakończenia projektu więc działamy!!! Pozdrawiamy wszystkich wpierających i obserwujących nasz projekt!!!

aktualizacja projektu

Się dzieje !

Oj dzieje się dzieje!!! Minęły 3 dni od uruchomienia naszego projektu i już prawie osiągnęliśmy 10% !!!!! Super sprawa!!! Bardzo dziękujemy, że jesteście!!! My dalej ciężko pracujemy na naszym projektem i obiecujemy informować na bieżąco o postępach. Niech moc będzie z wami :)

skomentował projekt
Minęło dokładnie 30 godzin od kiedy ruszył nasz projekt i już są pierwsze wpłaty!!! Wielkie dzięki!!! Na bieżąco będziemy informować co się dzieje z nami i naszym projektem. Niech moc będzie z Wami :)