Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
mactom

mactom

Bydgoszcz

Witam Państwa . Nazywam się Tomasz Maciąg w 2006 r założyłem firmę „MACTOM” która teraz zajmuje się wdrażaniem niekonwencjonalnych projektów w branży reklamowej . Jestem osobą która od młodości coś wymyślała ,ulepszała można o mnie powiedzieć ,że jestem człowiekiem renesansu . Moje zainteresowania są bardzo szerokie począwszy od chemii po nowoczesne technologie

4

Wsparł

1

Obserwuje

1

Własne projekty

Wsparł

Wreck Expedition ciekawe projekty

Wreck Expedition

Gdynia

W kwietniu 2013 roku startujemy na wyprawę 15-sto letnim FSO Polonezem Atu+ . Zamierzamy pokonać 3 200 km jadąc z Gdyni przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję, Anglię, Irlandię, aż do New Town Abbey w Północnej Irlandii. www.pl-ie.pl

12% Postęp

246 PLN z 2000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Vagarowicze - Autostopowa podróż dookoła Bałtyku polski kickstarter

Vagarowicze - Autostopowa podróż dookoła Bałtyku

Szczecin

Vagarowicze to pomysł dwójki studentów ze Szczecina, którzy pragną spełnić odwieczne marzenie jakim jest wyprawa autostopowa dookoła Bałtyku! Niestety pomimo podjętej pracy brakuje im wciąż podstawowego sprzętu jak namiot czy kuchenka turystyczna.

0% Postęp

11 PLN z 3000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Elektryczny napęd rowerowy polskie indiegogo

Elektryczny napęd rowerowy

Police

W mojej konstrukcji innowacją będzie odśrodkowy system załączania napędu - po przekręceniu manetki przyśpieszenia napęd załączy się do opony, a po odpuszczeniu podniesie z opony żeby nie powodowac oporów podczas zjazdu z górki czy po wyładowaniu akumulatorów.

281% Postęp

1407 PLN z 500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Projekt Bocian finansowanie społecznościowe

Projekt Bocian

Wrocław

Projekt Bocian ma na celu stworzenie telemedycznego, łatwego w obsłudze urządzenia, które umożliwiłoby nieinwazyjną, bezpieczną diagnostykę dobrostanu płodu możliwą do wykonania przez każdą kobietę w ciąży w warunkach domowych.

2% Postęp

975 PLN z 38000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu