Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Łukasz Krzywoń

Łukasz Krzywoń

Magister filozofii, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, od 14 lat żyjący w Irlandii. Jego praca magisterska Ukryty Blask, W świecie Carlosa Castanedy ukazała się drukiem w 2005 roku. Artysta, muzyk. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadząc m.in. dociekania filozoficzne w szkołach. Specjalista ds. filozofii dla dzieci z The Philosophy Foundation w Londynie. Uczy o ochronie środowiska w szkołach dla Green-Schools Ireland. Organizuje kółka bębniarskie, męskie kręgi, uczy polinezyjskiego Sasa, chińskiego tai chi, maluje artystyczne murale, z różnymi grupami tworzy artystyczne mandale, uczy praktyki uważności i relaksacji. Lubi podróżować i uwielbia kinematografię.

1

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Jeżozwierze – bajka filozoficzna dla dzieci crowdsourcing

Jeżozwierze – bajka filozoficzna dla dzieci

Lublin

Wesprzyj wydanie bajki filozoficznej Jeżozwierze, która odpowiada na pytanie Jak żyć? w prosty, ciekawy i zrozumiały dla dzieci sposób.

26% Postęp

2682 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

Łukasz Krzywoń

aktualizacja projektu

Dziękujemy za ciągłe wsparcie! Tutaj krótkie wideo o tym czego możecie oczekiwać w naszej książeczce. 

 

02.08.2018
Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

Wydanie poradnika do filozofowania z dziećmi

Łukasz Krzywoń

aktualizacja projektu

Dzieje się! Już 40 osób wsparło nasz projekt. Dziękujemy. Mamy już solidną podstawę, by wierzyć, że dzięki wam książka będzie wydana. Liczymy na dalsze poparcie. Filozofowanie z dziećmi ma przyszłość, w czasach fake-newsów i post-informacyjnej rewolucji musimy podjąć inne wysiłki edukacujne, niż tylko zapamiętywanie faktów, cytatów czy wzorów. Umiejętność produktywnej komunikacji i kreatywnego myślenia, ale też i refleksji nad życiem, powinna stać się nieodzowną częścią systemu edukacyjnego. 

 

15.07.2018

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty