Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
kulikido

kulikido

Łódź, Polska

1

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

'WSTĘGA PAMIĘCI' POMNIK AK W KRAKOWIE ciekawe pomysły

'WSTĘGA PAMIĘCI' POMNIK AK W KRAKOWIE

Kraków, Polska

Buduj z nami Pomnik AK 'Wstęga Pamięci' u stóp Wawelu! Z myślą, aby Twoje zaangażowanie zostało zapamiętane na wieki- wiedz, że jeżeli wesprzesz ten historyczny projekt, to Twoje imię i nazwisko zostanie zapamiętane na tablicy!

128% Postęp

385615 PLN z 300000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

'WSTĘGA PAMIĘCI' POMNIK AK W KRAKOWIE

'WSTĘGA PAMIĘCI' POMNIK AK W KRAKOWIE

kulikido

skomentował projekt

@Pomnik AK w Krakowie - Wstęga Pamięci: Nie ma się co dziwić, że uczestnicy akcji węszą spisek i przekręt. Ja również nie otrzymałam formularza, wysłałam więc prośbę, która pozostała bez echa, wysłałam formularz skopiowany z internetu dzięki uprzejmości kogoś z wpłacających - i nadal z Państwa strony cisza. To nie jest poważne podejście do ludzi wpłacających fundusze na tak ważny cel i w tak wysokiej kwocie. Zamiast wyjaśnień i przeprosin za bałagan, pogrożono nam poniżej palcem, że widać "nie zdołaliśmy" przesłać formularza, nie mieszcząc się w tysiącu bardziej rozgarniętych internautów, i że zostaniemy zweryfikowani, bo może podszywamy się pod wpłacających i nie mamy prawa do nagrody. Żałuję, że wzięłam udział w tej zbiórce.

07.08.2016
'WSTĘGA PAMIĘCI' POMNIK AK W KRAKOWIE

'WSTĘGA PAMIĘCI' POMNIK AK W KRAKOWIE

kulikido

skomentował aktualizację

Dostaję nowe informacje o aktualnościach, ale żadnej odpowiedzi w sprawie formularza. Zaczyna mi to wyglądać na jakąś ściemę i przekręt. Nie wiem, dlaczego tak nieprofesjonalnie jest prowadzona ta akcja. Wstyd.

28.07.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty