Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Krzysztof Woźniak

Krzysztof Woźniak

Szczecin, Poland

Ask not of me where he doth dwell - so many bones there lie, On the white shores and the dark shores under the stormy sky; So many have passed down Anduin to find the flowing sea. Ask of the north wind news of them, the north wind sends to me...

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Z polską szarlotką do Chin finansowanie społecznościowe

Z polską szarlotką do Chin

Warszawa

Szarlotka nadzieją polskich jabłek! Stwórzmy w Chinach rynek zbytu dla polskich sadowników! Centrum Polskich Jabłek może powstać dzięki Tobie! Dołącz do naszej spółdzielni.

15% Postęp

7565 PLN z 49000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Czas Zaorać Socjalizm - kolekcjonerska gra karciana crowdsourcing

Czas Zaorać Socjalizm - kolekcjonerska gra karciana

Czechowice-Dziedzice

Pomóż nam wydać pierwszą polityczną grę w Polsce - Czas Zaorać Socjalizm. Jest to nietypowe połączenie karcianki z planszówką, które przeniesie Cię w sam środek odwiecznego konfliktu między socjalistami a wolnorynkowcami.

499% Postęp

74971 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Edukacja bezpieczna dla dziewczynek

Edukacja bezpieczna dla dziewczynek

Krzysztof Woźniak

skomentował projekt

Oj, zapewniam was, że dziewczynki równie często dopuszczają się przemocy na chłopcach - z tym, że jest to przemoc słowna, psychologiczna, oczernianie, obgadywanie, naśmiewanie się. I nikt w grupie takiej dziewczynie nic nie powie, bo w kulturze matriarchatu i kultu kobiet chłopcy boją się konfrontować z dziewczynkami wiedząc, że nie mogą ich uderzyć nawet w samoobronie, dziewczynka zawsze jest bardziej wiarygodna przed nauczycielami/dyrektorem, itd. ( w dorosłym życiu jest z resztą tak samo - kobiety są z automatu bardziej wiarygodne przed sądem, dostają średnio niższe kary za takie same przestępstwa, schronisk dla kobiet będących ofiarami przemocy są setki, schronisk dla mężczyzn będących ofiarami przemocy może kilka, kobiety są uprzywilejowane jeśli chodzi o bierne prawo wyborcze, nie są powoływane do służby w wojsku na wypadek wojny, mężczyźni stanowią 99% śmiertelnych ofiar wypadków w pracy, są ewakuowani z tonącego statku czy strefy zagrożenia w ostatniej kolejności, itd.)

03.11.2015
Edukacja bezpieczna dla dziewczynek

Edukacja bezpieczna dla dziewczynek

Krzysztof Woźniak

skomentował projekt

Dziewczynki mają w szkole średnio dużo lepsze oceny, więcej kobiet niż mężczyzn zdaje maturę i kończy studia wyższe. Cały system edukacji zdaje się być stworzony pod kobiety.
"Z ewaluacji prowadzonych przez nas warsztatów WenDo dla dziewczynek w wieku 12-16 lat wynika, że 36% z nich doświadczyło w swoim życiu przemocy" - z moich ewaluacji wynika, że 99% chłopców w tym wieku doświadczyło przemocy i z tym już jakoś nie macie problemu?

02.11.2015
V-DAY Dni Wykluczonych Ciał

V-DAY Dni Wykluczonych Ciał

Krzysztof Woźniak

skomentował projekt

Dni waginy to te panie chyba dawno nie miały u siebie w sypialni sądząc po tym co opowiadają

26.12.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty