Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Krzysztof Lis

Krzysztof Lis

Warszawa

Z wykształcenia inżynier mechanik. Z zamiłowania zainteresowany odnawialnymi źródłami energii oraz jej oszczędzaniem. A także przygotowaniami na trudne czasy, czyli tzw. "nowoczesnym survivalem". Od 2003 r. tworzy serwis DrewnoZamiastBenzyny.pl -- o biopaliwach, OZE i efektywności energetycznej w budownictwie. Od 2010 r. współtworzy Domowy-Survival.pl -- o tym, jak przygotować się na wojnę, brak prądu, albo pandemię ptasiej grypy.

3

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Domowy ratownik ciekawe projekty

Domowy ratownik

Kraków, Poland

Domowy ratownik to seria filmów instruktażowych, które pokażą co robić gdy się skaleczysz, oparzysz, złamiesz rękę, gdy ukąsi Cię żmija lub szerszeń. Zanim wezwiesz ratownika. Wesprzyj nas. Odwdzięczymy się pasją i nagrodami!

103% Postęp

3111 PLN z 3000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Festiwal 'Cohabitat Gathering 2012' polskie indiegogo

Festiwal 'Cohabitat Gathering 2012'

Łódź

Cohabitat Gathering to dwa dni inspirujących spotkań w gronie osób pragnących budować mądry i piękny świat wokół siebie. Festiwal jest niezwykłym tyglem nowatorskich rozwiązań - od domów z gliny przez technologie solarne po modele budowania społeczności.

108% Postęp

97877 PLN z 90000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Cohabitat MAKE finansowanie społecznościowe

Cohabitat MAKE

Łódź

Cohabitat MAKE to ekosystem wewnątrz którego ludzie poznają rozwiązania stworzone z myślą o przyjaznej i twórczej przestrzeni w alternatywnym obrazie współczesności.

143% Postęp

86292 PLN z 60000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty