Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
Gloria

Gloria

Rybnik

Nigdy nie jest za późno, żeby - rozwijać swoje pasje i umiejętności - spełniać marzenia i plany - wychodzić naprzeciw ludziom - uwierzyć w siebie i innych - tworzyć nowe więzi - żyć i cieszyć się każdym dniem

6

Wsparł

20

Obserwuje

1

Własne projekty

Własne projekty

Z wiarą przez (s)zycie

Wsparł zobacz wszystkie

Dom Pokoju - film dokumentalny crowdsourcing

Dom Pokoju - film dokumentalny

Poznań, Poland

Film dokumentalny o sierocińcu w Betlejem. Pomóż mi opowiedzieć światu o pracy polskich sióstr Elżbietanek w Domu Pokoju, które od 50 lat szerzą pokój niewinnym ofiarom konfliktu izraelsko-palestyńskiego.

106% Postęp

16035 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Pracownia cukiernicza Ciastko z dziurką finansowanie społecznościowe

Pracownia cukiernicza Ciastko z dziurką

Warszawa, Polska

Stwórz ze mną pracownię cukierniczą Ciastko z dziurką. Miejsce, gdzie nie tylko zamówisz pyszne torty czy ciasta i zapiszesz się na warsztaty ale również będziesz mógł Nas odwiedzić w naszej weekendowej kawiarni!

12% Postęp

4933 PLN z 40000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
COŚ MAGICZNEGO - książka dla dzieci finansowanie społecznościowe

COŚ MAGICZNEGO - książka dla dzieci

Chorzów

Mądra, pięknie ilustrowana opowieść o tym, jak odnaleźć własną wyjątkowość. Książka dla chłopców i dla dziewczynek. Porusza wyobraźnię, mówi o ważnych tematach w lekki i zabawny sposób. Podarujmy dzieciom trochę magii!

18% Postęp

4915 PLN z 27000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wydajemy płytę - FOLLOW DICES ciekawe pomysły

Wydajemy płytę - FOLLOW DICES

Katowice, Poland

Zespół Follow Dices wydaje debiutancki album!

106% Postęp

26505 PLN z 25000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji polski kickstarter

Postawmy na nogi Centrum Rehabilitacji

Kraków, Polska

Tworzymy nowoczesne Centrum Rehabilitacji dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Mamy już przestrzeń i specjalistów. Brakuje tylko jednego - profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji. Pomóż nam go zakupić.

100% Postęp

57300 PLN z 57000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Muzyka dzieciom - zakup sprzętu do terapii polski kickstarter

Muzyka dzieciom - zakup sprzętu do terapii

Przemyśl, Polska

Czy wiesz, że ludzkie ucho odbiera najwięcej informacji sensorycznych? Chcemy wykorzystać nowoczesne metody i zakupić specjalistyczny sprzęt do terapii dzieci i młodzieży z Przemyśla i okolic.

100% Postęp

13000 PLN z 13000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Z wiarą przez (s)zycie

Z wiarą przez (s)zycie

Gloria

skomentował projekt

"A gdzie to będzie?"

No tak... Ważne pytanie, które otrzymałam... Oczywiście Gloria to RYBNIK, bo tu właśnie mieszkam :)

Wybaczcie, jeśli w opisie projektu brakuje jakichś ważnych dla was informacji - tworzę to sama i mogą mi jeszcze umykać różne sprawy.... Niemniej jednak obiecuję poprawę... "Halo Rybnik" - dziękuję za czujność :)

21.02.2018
Z wiarą przez (s)zycie

Z wiarą przez (s)zycie

Gloria

aktualizacja projektu

Dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które mnie wsparły w moim projekcie otwarcia profesjonalnej pracowni krawieckiej. Mimo iż zbiórka nie osiągnęła 100% potrzebnej kwoty, nie zamierzam rezygnować. 

Jako że w międzyczasie dane mi było nawiązać kontakt z wieloma osobami wspierającymi mnie również mentalnie (dobra rada, podzielenie się doświadczeniem, propozycje współpracy itp), pozstanowiłam, że warto nadal próbować - może na mniejszą skalę... 

Jeśli będzie mi dane, to prędzej czy później środki na zakup maszyn i materiałów się znajdą. Wierze w to i działam nadal w tym kierunku. Póki co pozostaję w "domowym kąciku" i rozwijam się na mierę możliwości. 

Wszystko może sie jeszcze zdarzyć ;)

 

Pozdrawiam was wszystkich i.... do zobaczenia znowu kiedyś na polakpotrafi.pl

 

07.04.2018
Z wiarą przez (s)zycie

Z wiarą przez (s)zycie

Gloria

aktualizacja projektu

Wiele osób przychodzi i mówi mi, że zebrali taką a taką kwotę, żeby wesprzeć projekt, inni piszą, ze nie potrafią przez PP, sa tacy, co zza oceanu chcą ale wolą gotówkę mi wysłać na konto prywatne....

KOCHANI - nie macie pojęcia ile to budzi we mnie wdzięczności i jakie ciepło w sercu rozlewa - jednak ta kampania polega na tym, żeby WPŁACAĆ konkretnie tam, poprzez serwis.... Tym bardziej, że jeśli nie uzbieram pełnej kwoty to owe pieniążki wracają do wspierającego - i tak w sumie jest OK, dlatego nie mogę (i nawet nie chcę) przyjmować nic na prywatny rachunek bankowy - po prostu ma być uczciwie....

Nawet, jeśli się nie uda - co oczywiście nie oznacza, że nie bedę nadal tworzyć i szyć, choć na jakiś czas będę zmuszona odłożyć myśl o takiej solidnej pracowni no i nie będę nadal mogła niektórych szyciowych próśb i potrzeb zaspokajać - właśnie z braku maszyn.

Ale.... jak zauważyliście, napisałam "ODŁOŻYĆ - na jakiś czas" - bo ja nie zamierzam tak łateo rezygnować i poddawać się. Jeśli w sercu coś wystarczająco długo płonie, to znaczy, że nie jest chwilowym kaprysem i widzimisię ale naprawdę zostało zapalone "z góry"  - w to wierzę :)

NO i żeby nie odpowiadać każdemu z osobna, to pisze to wszystko tutaj. Nadal proszę Was o wspieranie, o zachęcanie innych, jeśli ktoś ma potrzebę dopytać mnie o szczegóły to zawsze można tymi drogami: Facebook, PP, poczta mailowa, poprzez stronę www. Bardzo liczę na Was :):)

02.03.2018
Z wiarą przez (s)zycie

Z wiarą przez (s)zycie

Gloria

aktualizacja projektu

Specjalistką w tej dziedzinie nie jestem, ale... stronę utworzyłam i mam nadzieję rozwijać ją w miarę tego, jak rozwijać się będzie pracownia.

Póki co jest to miejsce reklamy, poznawania się no i prezentowania tego, co w międzyczasie wyjdzie spod maszyny - bo myślę, że wyjdzie.

Strona w tzw. powijakach, więc proszę, "cudów" na "już" się nie spodziewajcie... :)


21.02.2018
Z wiarą przez (s)zycie

Z wiarą przez (s)zycie

Gloria

aktualizacja projektu

Ogromnie się cieszę, że mogłam dziś wystartować z moim pomysłem na pracownię krawiecką.

Niektórzy pytają, dlaczego nie wykorzystałam maksymalnej liczby dni na czas trwania kampanii i dlaczego akurat koniec zaplanowałam na 31 marca.

Otóż... ostatni marzec w tym roku jest ostatnim dniem Wielkiego Postu a później to już tylko świętowanie w pełni radości i GLORI :) Tak w sercu poczułam, że jeśli będzie mi dane uzyskać 100% wsparcia, to będzie to również potwierdzenie jakby "z góry", że ta część drogi mojego życia, jaką obrałam, jest zgodna z wolą Najwyższego.

Nie każdy ten argument rozumie, ale biorąc pod uwagę to, ze jestem kobietą, to czy każdy MUSI mnie rozumieć? Ale że pytania dostałam, to chętnie dzielę się z Wami oficjalnie odpowiedzią.

Na razie jestem podekscytowana samym faktem umieszczenia tu swojego pomysłu i możliwością podzielenia się nim z Wami, ponieważ do tej pory to raczej ja wspierałam inne kampanie.... i wcześniej nie pomyślałabym, że zdobędę się na odwagę... A jednak :)

Mam w sobie wielką ufność, że cokolwie wydarzy się do tego 31 marca - to z pewnością przyniesie to jakieś DOBRO. I choćby z tego powodu warto było rozpocząć kampanie... 

Mam kilka pomysłów po drodze, których realizacją będę się tu z Wami dzielić, ale TAKE IT EASY... (do do mnie samej było;) )

No więc... jak to mówią: ALLELUJA i do przodu :D 

20.02.2018
Z wiarą przez (s)zycie

Z wiarą przez (s)zycie

Gloria

skomentował aktualizację

Aha, no i chciałam Wam powiedzieć, że działa profil na FB - tam możemy się kontaktować w razie czego bezpośrednio - zapraszam. https://www.facebook.com/szyciewglorii/

21.02.2018

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty