Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Kronum_Polska

Kronum_Polska

Kronum Polska to nowy projekt, którego celem jest popularyzacja jednej z najmłodszych dyscyplin sportowych - kronum, na terenie naszego kraju. Sport ten powstał 6 lat temu w Filadelfii i z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Łączy w sobie elementy piłki nożnej, ręcznej, koszykówki czy nawet rugby w niespotykany wcześniej sposób, a sama rozgrywka jest dynamiczna i trzymająca w napięciu. Obecnie tworzą się oddolne ruchy w Europie, głównie we Francji, Włoszech, na Węgrzech czy w Wielkiej Brytanii.

4

Wsparł

1

Własne projekty

Wsparł

Blue Box - Innowacyjny system dzielenia się odzieżą crowdsourcing

Blue Box - Innowacyjny system dzielenia się odzieżą

Warszawa

Według powszechnej opinii odzież wrzucona do pojemnika służącego do jej zbiórki, jest przekazywana osobom ubogim. To mit! Ubodzy nie otrzymują w ten sposób ani grama odzieży. Zakończmy patologię dziejącą się na naszych oczach.

10% Postęp

1525 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Kajakiem z Mysłowic do Paryża crowdfunding

Kajakiem z Mysłowic do Paryża

Mysłowice

Chcemy wyruszyć do Paryża na naszym pneumatycznym kajaku Batorym. Z naszego rodzinnego miasta - Mysłowic, do stolicy Francji jest około 2500 km. Może mały żółty kajak przetrze szlak dla żeglugi śródlądowej ze Śląska.

1% Postęp

88 PLN z 4500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Mokoszowisko - Ku czci Matki Ziemi crowdfunding

Mokoszowisko - Ku czci Matki Ziemi

Rzeczyca

Większość zlotów Słowian i Wikingów jest z myślą o męskiej części rekonstrukcji historii wczesnośredniowiecznej. My - Ród Dębowego Liścia chcemy zrobić coś odmiennego. Mokoszowisko ma być festiwalem poświęconym pięknym Słowiankom!

113% Postęp

4532 PLN z 4000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Ania Broda płyta folkowa Thousand Lakes ciekawe projekty

Ania Broda płyta folkowa Thousand Lakes

Olsztyn

Pomóż wydać płytę z nieznaną muzyką Krainy Tysiąca Jezior.Utwory nagrałam z zespołem w 2014 r. Są energetyczne, tajemnicze i piękne.To nuta z Warmii i Mazur.Tylko dzięki Twojej pomocy może ukazać się ten niezwykły album.

113% Postęp

14691 PLN z 13000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu