Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Camerata Musicale

Camerata Musicale

Wejherowo

Wejherowski Chór Mieszany CAMERATA MUSICALE powstał w grudniu 2011 roku, a jego nazwa oznacza „muzykujących przyjaciół”. W zespole śpiewają osoby różnych profesji oraz z różnych środowisk, których łączy wspólna pasja, czyli miłość do muzyki i śpiewania. Dyrygentem oraz współzałożycielem chóru jest Aleksandra Janus - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Zbigniewa Bruny. Obecnie studentka Podyplomowego Studium Chórmistrzostwa i Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Dwukrotnie nagrodzona nagrodą dla najlepszego dyrygenta podczas Festiwali Chóralnych, jest również laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Wejherowa za działania na rzecz kultury w mieście.

3

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

SKOWRONKI lecą do Carnegie Hall crowdsourcing

SKOWRONKI lecą do Carnegie Hall

Nowy Jork

Polskie kolędy w nowojorskiej Carnegie Hall - jednej z najważniejszych sal koncertowych świata? Czy to możliwe? Marzenie dziewcząt z chóru SKOWRONKI jest w zasięgu ich możliwości. Potrzebują tylko Twojej pomocy! Wesprzyj projekt!

118% Postęp

23754 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Kocia Kawiarnia Kociarnia ciekawe pomysły

Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kraków

Stwórz z nami pierwszą w Polsce Kocią Kawiarnię Kociarnię dla miłośników kotów i nie tylko! Miejsce, gdzie na stałe będą mieszkać koty i gdzie będzie można wypić kawę, poczytać książkę lub po prostu pobyć w ich towarzystwie.

115% Postęp

57967 PLN z 50000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
MUSIC EVERYWHERE finansowanie społecznościowe

MUSIC EVERYWHERE

Gdańsk, Poland

Następny przystanek-Hiszpania! Chór Music Everywhere to grupa przyjaciół,których łączy miłość do współczesnej chóralistyki. Po wielu sukcesach w Polsce podnosimy poprzeczkę. Niech nasza muzyka będzie wszędzie. Music Everywhere!

110% Postęp

22020 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty