Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
Kasia Lins

Kasia Lins

Warszawa

Cześć! Nazywam się Kasia Lins, jestem wokalistką i kompozytorską. Na swoim koncie mam już w pełni autorski anglojęzyczny, debiutancki album, który dzięki wsparciu azjatyckiej wytwórni Evosound miałam okazję nagrać w niezwykłym miejscu- Ocean Way Nashville Studio w USA, gdzie nagrywały takie gwiazdy jak Beyonce, Celine Dion, Willie Nelson, King of Leon czy No Doubt To wydarzenie do dziś pozostaje najpiękniejszym i najważniejszym doświadczeniem w moim prywatnym i zawodowym życiu. Na płycie towarzyszyły mi światowej klasy muzycy m.in amerykańska, funkowa grupa Tower of Power czy perkusista Lenny Kravitza Zoro the Drummer! Album został do tej pory wydany w Japonii, Singapurze, Hong Kongu, Korei i Niemczech.

3

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł

Budujemy Harmonię polskie indiegogo

Budujemy Harmonię

Lublin

Nasz projekt powstał z chęci podtrzymania tradycji polskiego rzemiosła budowniczych harmonii, instrumentów wytwarzanych niegdyś w dziesiątkach warsztatów na terenie Polski. Pomóżcie nam ożywić harmonię!

100% Postęp

20018 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Dlaczego dorośli mają dziwne zęby? finansowanie społecznościowe

Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?

Radzionków, Śląskie

To pierwsza edukacyjna książka o zepsutych zębach w Polsce! Niemała książka o wielkim problemie Polaków. Książka przeznaczona dla dzieci od lat 2 do 100+. W zabawny sposób zawstydza dorosłych, w śmieszny sposób przestrasza i uczy.

158% Postęp

21529 PLN z 13599 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Polska Płyta / Polska Muzyka - zbieramy na sprzęt crowdsourcing

Polska Płyta / Polska Muzyka - zbieramy na sprzęt

Łódź, Polska

Pracujemy nad tym, by polska muzyka docierała do jak największej liczby odbiorców. W tym celu zbieramy środki pieniężne na niezbędny sprzęt. Potrzebujemy Waszej pomocy - liczymy na Was!

21% Postęp

2625 PLN z 12000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu