Dołącz do naszej społeczności!

Drużyna KLIKa

Kraków, Polska

Sześć kobiet. Dzieli je wiele, ale łączy wspólny cel – chcą wydać książkę pewnego zdolnego chłopca, który potrafi wzruszyć, rozbawić i zadziwić. Jeden z najpiękniejszych widoków, to widok uśmiechu u drugiego człowieka. Dlatego pomóżcie im wspólnie uszczęśliwić Krystiana!

aktualizacja projektu

Pilne - brakujące adresy :)

Dobry wieczór,
Przypominamy osobom, które jeszcze nie podały adresu do wysyłki książki Krystiana, aby jak najszybciej się z nami skontaktowały. Jeśli nie otrzymamy adresu, nie będziemy mogły przesłać nagrody.
Będziemy wdzięczne za szybką odpowiedź, gdyż chcemy w najbliższych dniach rozpocząć wysyłanie ostatniej partii książek :)
Pozdrawiamy ciepło,
Drużyna Klika

aktualizacja projektu

Książki gotowe do wysyłki :)

Witamy:) Rozesłałyśmy już "Doktora Klika" w wersji elektronicznej. Dziękujemy za wspaniałe słowa, jakie nam przesyłacie! Bardzo prosimy osoby, które z jakichś przyczyn nie otrzymały maila, a wybrały nagrodę elektronicznej wersji powieści Krystiana, by zgłaszały się do nas za pośrednictwem PolakPotrafi lub Facebook'a.
Książki z drukarni już odebrane! :) Będziemy informować o wysyłce nagród. Bardzo prosimy osoby, które na serwisie PolakPotrafi nie podały adresu do wysyłki, a zamówiły książkę lub zakładkę, o uzupełnienie tej istotnej informacji :)
Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia !

aktualizacja projektu

Udało się! :)

Kochani!
14. 01. 2017r o godzinie 21 pomyślnie zakończyła się na akcja WydajMyKlika. Dzięki Wam uzbierałyśmy 12347 złotych, a wsparło nas aż 261 osób ! Jesteśmy wraz z Krystianem bardzo szczęśliwi i brakuje nam słów, by wyrazić to jak bardzo Wam dziękujemy za dobre serce i chęć pomocy!:) Przypominamy, ze uzbierana kwota zostanie przekazana na wydruk i dystrybucje książki a także na Ośrodek dla Dzieci Niedowidzących i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej w Krakowie. To jednak nie koniec pracy, teraz czas na obdarowanie nagrodami a także na wieczór autorski Krystiana !
O dalszych postępach będziemy informować na naszym Fanpage :
https://www.facebook.com/wydajmy.klika/

Nie opuszczajcie nas jeszcze :)
Do usłyszenia ! :)

aktualizacja projektu

Tyle radości ! :)

Dobry wieczór Wam wszystkim! :)

Radość nas dziś rozpiera i niedowierzenie! Daliście z siebie 200 % !:) Właśnie dziś kwota na Polak Potrafi przekroczyła magiczne 10 000 zł ! A wpłaty przychodzą nadal, co nas bardzo cieszy !:)
Dziękujemy wszystkim! :) Przypominamy, że do końca zostały jeszcze 3 dni.

Uściski dla Was wszystkich ! :)

aktualizacja projektu

Magia! :)

Kochani,
słowa nie są w stanie opisać tego, co czujemy w ostatnich dniach. Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Oglądając wczorajsze wydanie Faktów TVN byłyśmy niesamowicie wzruszone, szczęśliwe, ale przede wszystkim dumne z Krystiana. Udźwignął stres związany z kamerami i przedstawił siebie dokładnie takim jakim jest – radosnym, wrażliwym i pomocnym chłopcem. Wszystkie dobre słowa, które od Was otrzymujemy, komentarze, wiadomości to jest coś, co z pewnością utrzyma uśmiech na Jego twarzy na długo, jesteśmy pewne, że zapamięta te chwile do końca życia.
Mamy już ponad 8000zł! Finansowo wsparło nas już ponad 170 osób, a poprzez udostępnienia tysiące. A to przecież jeszcze nie koniec - do końca akcji zostało jeszcze 8 dni.
Ciężko wyrazić naszą wdzięczność, więc napiszemy po prostu: DZIĘKUJEMY! Jesteście niesamowici i pamiętajcie, że dzięki Wam ten Świat staje się lepszy! :)

Link do reportażu Faktów TVN: http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ma-autyzm-i-talent-by-pomagac-innym-napisal-i-zilustrowal-ksiazke,704875.html

aktualizacja projektu

Mamy to!!!

Udało się! :)))

Dzisiejszy dzień przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zebraliśmy pierwotnie założoną kwotę, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 10 dni!

Jesteście niesamowici! Brak nam słów, po prostu DZIĘKUJEMY!

aktualizacja projektu

Dodatkowa nagroda: pocztówka z Meksyku

Kochani,
jesteście niesamowici! Akcja trwa zaledwie tydzień, a my mamy już ponad 1/3 niezbędnej kwoty! Dzięki takim ludziom jak Wy, świat staje się piękniejszy! :) Nie spoczywamy jednak na laurach i działamy dalej.
Mamy dla Was nową informację: do naszej akcji włączył się również Michał Maj z bloga Życie Jest Piękne! W zamian za wpłatę kwoty 50zł lub wyższej można otrzymać od Niego, poza standardowymi nagrodami, również pocztówkę z podróży do Meksyku! Wystarczy po wpłacie odezwać się do Michała, a w marcu będzie czekała na Ciebie miła niespodzianka w skrzynce :)
Więcej szczegółów u Niego na blogu: http://zyciejestpiekne.eu/ruszamy-kolejna-podroz

Dziękujemy!