Dołącz do naszej społeczności!

Kapela Maliszów

Męcina Mała, Polska

Kapela Maliszów to rodzinny zespół z Męciny Małej w Beskidzie Niskim założony przez multiinstrumentalistę Jana Malisza i jego dzieci. W ich repertuarze znajdziemy zarówno własne kompozycje inspirowane muzyką Karpat, jak również interpretacje melodii tradycyjnych. W czerwcu 2015 r. ukazał się ich pierwszy album MAZURKI NIEPOJĘTE, ukazujący bogactwo i oryginalność propozycji kapeli. Został on bardzo entuzjastycznie przyjęty przez recenzentów oraz miłośników muzyki folkowej w kraju i za granicą.

aktualizacja projektu

Prośba o uzupełnienie danych - raz jeszcze!

Drodzy Wspierający,

 

finalizujemy już pracę nad naszym albumem i chcemy przygotować się do wysyłki. Niestety do tej pory nie otrzymaliśmy jeszcze adresów korespondencyjnych od 47 osób. Bardzo prosimy abyście uzupełnili swoje dane jak najszybciej, tak aby proces wysyłki poszedł sprawnie i bezproblemowo.

Pozdrawiamy Was bardzo gorąco w te coraz zimniejsze dni,

Kapela Maliszów

 

aktualizacja projektu

Prośba o uzupełnienie danych

Drodzy Wspierający,

bardzo prosimy wszystkich tych, którzy nie przekazali nam jeszcze swoich danych adresowych do uzupełnienia ich. Na 177 osób, do których mamy wysłać nagrody brakuje nam jeszcze ponad 50 adresów. Jesteśmy w trakcie końcowych prac nad płytą i mamy mały poślizg, ale chcielibyśmy mieć te dane jak najszybciej żeby po wydaniu płyty móc niezwłocznie rozesłać Wam nagrody.

Pozdrawiamy serdecznie,

Kapela Maliszów

aktualizacja projektu

Brawo WY!!!

127% czyli 19168zł i 234 wspierających - to finalny wynik naszej zbiórki! SZOK!!!
Dziękujemy WAM bardzo, bardzo serdecznie za wszystkie wpłaty, komentarze, lajki, udostępnienia, wiadomości i za wszystkie miłe słowa, które do nas dotarły!!! Jesteście WIELCY!!! Dzięki WAM udało się nam zebrać te pieniądze, a nawet dużo więcej! Już nie możemy się doczekać kiedy WIEJSKI DŻEZ będzie z nami - no i z WAMI oczywiście:)

aktualizacja projektu

Dziękujemy!!!

DRODZY WSPIERAJĄCY,

bardzo dziękujemy za pomoc w wydaniu naszej płyty! Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu z Waszej strony. Brak nam słów...Zostało jeszcze 2 dni, a my mamy już 111%! Nasze marzenie się spełni tylko dzięki WAM!

POZDRAWIAMY SERDECZNIE!!!

Kapela Maliszów

aktualizacja projektu

Mamy już nowe zdjęcia do naszej płyty!

Oto kilka zdjęć z naszej sesji ze wspaniałym fotografem Jakubem Nowotyńskim.

aktualizacja projektu

Ujawniamy jeden utwór z naszej nowej płyty!

Przedstawiamy Wam ZAWIŚLOCEK. Miłego słuchania!!!:-)

https://soundcloud.com/kapela-malisz-w/zawislok