Dołącz do naszej społeczności!

Kamil Kozioł

Zagórzyce Dworskie, Polska

Nazywam się Kamil Kozioł. Od kiedy pamiętam sport w moim życiu był na pierwszym miejscu. Doświadczenia ze sportem wytrzymałościowym zdobyłem już w wieku 13 lat, kiedy zadebiutowałem w maratonie MTB w Danielkach. W 2014 wystartowałem w pierwszym Runmageddonie w Polsce, w Warszawie i zająłem 24 miejsce i od tego wyścigu stwierdziłem, że biegi przeszkodowe to jest właśnie moja dyscyplina, której szukałem całe życie. Na co dzień pracuje w zakładzie produkcyjnym po 10h a mimo to znajduje czas na 2 treningi dziennie bo to kocham i jestem temu oddany i cierpliwie czekam bo wiem, że wystarczy robić to co się kocha i poświęcić się temu na 100% a Twój czas prędzej czy później nadejdzie.

aktualizacja projektu

Gmina Michałowice obejmuje Patronat Honorowy

Mam zaszczyt ogłosić, że Patronat Honorowy nad moim udziałem w Mistrzostwach Europy w Andorze objęła Gmina Michałowice

Chciałbym serdecznie podziękować 

Sz. P. Antoniemu Rumian, Wójtowi Gminy Michałowice

za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i wsparcie mojego wyjazdu. Ten piękny gest ze strony Pana Wójta jest dla mnie motywacją do jeszcze cięższej pracy, by osiągnąć jak najlepszy wynik na Mistrzostwach Europy i godnie reprezentować Gminę Michałowice

aktualizacja projektu

Portalgorski.pl obejmuje patronatem medialnym mój udział na ME

Odsłaniam pierwsze karty 

Obserwujecie Portal Górski ?

Jeśli nie to błąd, który możecie szybko naprawić.

Z ogromną przyjemnością chciałbym Was poinformować, że Portal Górski objął Patronatem Medialnym mój udział w ME w Andorze.

Czuje się zaszczycony i niesłychanie podekscytowany !

Na blogu przeczytacie na razie parę słów wstępu, a już niebawem relacje z przygotowań i finalnie relacje główną ze startu.

Zapraszam do polubienia portalu i śledzenia moich poczynań !

LINK