Dołącz do naszej społeczności!

Stanisław Gazda
Strony internetowe:
metropoliabydgoska.pl

Stanisław Gazda

Bydgoszcz, Polska

STANISŁAW GAZDA - absolwent wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu uprawianego od… ósmej klasy szkoły podstawowej. Później, to już nie kończąca się współpraca z wieloma gazetami lokalnymi i ogólnopolskimi, z zakotwiczeniem na długie lata w prasie wojskowej. Wymyśliłem i redagowałem portal „Obiektyw-na-Bydgoszcz”, a obecnie redaguję również stworzony przez siebie portal „Kuchnia Enjoy Bydgoszcz” i pracuję w portalu „Metropolia Bydgoska pl”.

aktualizacja projektu

Pierwsze wpłaty i

Powolutku, ale zaczyna przybywać pieniążków na koncie. Wielkie dzięki! Dziękuję też za każdy dowód sympatii, zrozumienia i wspracia.
Szczególnie mi miło, gdy widzę w sieci apele o wsparcie mojego projektu:
Malwina Buryta : Witajcie wszyscy moi drodzy znajomi. Z tego miejsca pragnę Wam przedstawić wspaniałego człowieka Stanisława , który ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, wszystko co robi, robi z pasją. Już od kilku lat jego marzeniem jest wydanie książki, nad która pracował od bardzo dawna. Wiem, że media społecznościowe mają wielką moc, dlatego proszę was serdecznie o wsparcie projektu- wartościowego projektu. Złotówka to niewiele z punktu jednostki, jednak globalnie jak się zbierzemy to będzie SIŁA!!!! Jeśli możecie to udostępniajcie.
Joanna Maciejewska: Wszystkim bardzo polecam. Bardzo dobra książka. Potrzeba wsparcia na jej wydrukowanie.