Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Joanna Kocik

Joanna Kocik

Warsaw, Poland

Joanna Kocik - pisarka, poetka, dziennikarka. Od 10 lat pracuje w mediach, a w przerwach od pracy podróżuje po całym świecie. Mieszka w Warszawie.

2

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Wydajemy się!

Wsparł zobacz wszystkie

Szlakiem elfów w poszukiwaniu transcendencji finansowanie społecznościowe

Szlakiem elfów w poszukiwaniu transcendencji

Toruń, Warszawa

Przejedziemy Islandię pedałując i fotografując. Pokonamy około 2 tyś. kilometrów, zmierzymy się z krążącymi od dawna legendami dotyczącymi elfów. Stworzymy album fotograficzny, film dokumentalny i cykl wystaw fotograficznych.

127% Postęp

6383 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Sięgnij gwiazd z Karolem Wójcickim crowdsourcing

Sięgnij gwiazd z Karolem Wójcickim

Warsaw, Poland

Pomóż Karolowi Wójcickiemu, najlepszemu popularyzatorowi nauki w 2015 roku, kontynuować pionierski projekt 'Z głową w gwiazdach LIVE' - transmisji NA ŻYWO najciekawszych zjawisk astronomicznych w internecie.

226% Postęp

24889 PLN z 11000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Wydajemy się!

Wydajemy się!

Joanna Kocik

skomentował projekt

Bardzo, bardzo dziękujemy!

17.11.2017
Wydajemy się!

Wydajemy się!

Joanna Kocik

aktualizacja projektu

Mamy to! Jesteście wielcy! Dzięki Wam w rekordowym tempie zebrałyśmy potrzebną kwotę. Cieszymy się jednak, że przed nami jeszcze 34 dni zbiórki - zgodnie z zasadami PP, nie możemy zakończyć jej przed czasem, kampania będzie trwać do 31 grudnia. 

 

Cieszymy się, bo nasz plan na 120, a nawet 150 procent normy po pierwsze zakłada zilustrowanie książki rysunkami, po drugie - większy nakład. Bo oprócz wpłat przez ostatnie 10 dni ofiarowaliście nam coś jeszcze cenniejszego - informację. Wielu z Was uczuliło nas na trudności, które mogą nas spotkać przy wydawaniu książki. Wielu dało nam też garść dobrych rad.

 

Słuchamy Was, szukamy najlepszego wyjścia z możliwych. Mamy kilka propozycji od wydawnictw. Wiemy już, że książka wyjdzie, chcemy, żeby wyszła jak najlepiej. Żebyście byli zadowoleni. A przepis na brownie już się pisze.

27.11.2017
Wydajemy się!

Wydajemy się!

Joanna Kocik

aktualizacja projektu

Cześć! W ten śnieżny poniedziałek zapraszamy do Wirtualnej Polski, gdzie można posłuchać fragmentu opowiadania ze zbioru "5 minut" - oto Halina i jej cętkowane rajstopy...

20.11.2017
Wydajemy się!

Wydajemy się!

Joanna Kocik

aktualizacja projektu

Jesteście niesamowici! Początek naszej akcji przeszedł najśmielsze oczekiwania - w 48 godzin zebrałyśmy 2/3 potrzebnej kwoty. Dzięki Wam! Czujemy się wspaniale!

Nie spoczywamy jednak na laurach, cel wciąż przed nami. Napieramy dalej! Nadchodzący tydzień przyniesie kilka niespodzianek, więc bądźcie czujni... O naszych 5 minutach będzie się mówić :) 

Do zobaczenia!

18.11.2017

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty