Dołącz do naszej społeczności!

izaszczepanska

Kraków, Polska

Izi Izabela Szczepańska CEO iziartwear, projektantka z Krakowa. Znaki szczególne? Dwie nogi, dwie ręce, trzy glowy: jedna projektuje, druga kreuje a trzecia buja w chmurach i nigdy ich nie opuszcza. Tworze sztukę dla niezłej Sztuki i staram się, by nosząca ją kobieta swym strojem zamieniała przestrzeń miejską w artystyczną samym wyjściem na ulice. Moja autorska kolekcja izi-wear to rzeczy, których funkcjonalność możesz dopasować w zależności od potrzeb np. koc przerobić na płaszcz. Wkładam w nie całe serce, dobieram najlepsze materiały i dopracowuje każdy szczegół, przez co są niepowtarzalne zupełnie jak Ty. Na co dzień jestem zabieganą mamą Kasi lat 2 i Blanki lat 6 czyli mojej osobistej ukochanej Kasablanki:) Kocham biegi górskie to druga moja pasja, więcej możecie dowiedzieć się na moim profilu fb/pedzacamamuska. Niech to będzie wspaniały dzień. Pozdrawiam Izabela

skomentował projekt
Świetny projekt, trzymam kciuki już niewiele brakuje.
skomentował projekt
Świetny projekt :) moje córki już chcą czytać kosmos ;) pozdrawiamy
skomentował projekt
Świetna muza, świetny projekt i fajny sposób upamiętnienia legendy Detroit :) wspieram po sąsiedzku i trzymam kciuki :)
skomentował projekt
Wspieram po sąsiedzku jako mama :) fajny pomysł i energia, trzymam kciuki by się udało :)
skomentował projekt
Wow jak tu kolorowo, trzymam kciuki za powodzenie Waszego projektu po sąsiedzku :)
aktualizacja projektu

Dziękuje to za mało dlatego dodaje kolejną nagrodę.

Dziękuje za wsparcie, udało mi się już uzbierać 50% dlatego dziś postanowiłam to uczcić i podarować Wam kolejną nagrodę: relaksujący poranek (czyli trening sauna i lekki masaż).
Razem wybierzemy się do jednego z krakowskich klubów fitness po relaks i endorfiny.
Poćwiczymy, odpoczniemy w saunie a na końcu udamy na lekki masaż :)
17.03.2017 rozlosuję wśród wszystkich Wspierających właśnie taki jeden relaksacyjny poranek (termin dopasuję do Ciebie ).
Dziękuje, że jesteście i za okazane wsparcie. To dzięki Wam mam nadzieję, że uda mi się uzbierać na maszynę do szycia i szyć moich facetów idealnych, sukienki i torebki.
Dziękuje też w imieniu Ani (mamy chorego chłopca Maksymiliana) dla którego chce przeznaczyć 10% mojego wsparcia, może 200zł to niewiele, ale zawsze to drobny krok, który sprawi, że czyjeś życie będzie znośniejsze :)

Niech to będzie wspaniały tydzień, miesiąc, rok :) pozdrawiam słonecznie Izabela

aktualizacja projektu

Kawa dla wszystkich Wspierających

Dziękuje Wam za wsparcie i wszystkich Wspierających zapraszam na kawę w restauracji Padre ul. Wiślna 11 w Krakowie, dokładny termin podam po zakończeniu projektu.
Nie ważne czy wesprzesz mnie za przysłowiową stówkę czy za złotówkę, bardzo dziękuje za każde najmniejsze dofinansowanie i chciałabym móc podziękować Ci osobiście dlatego oferuję małą czarną w zaprzyjaźnionej restauracji w której kiedyś za czasów studenckich pracowałam.
Niech to będzie wspaniały dzień, pozdrawiam słonecznie Izabela

aktualizacja projektu

Zaczynam odliczanie i zapraszam na kawe.

Kochani bardzo dziękuje za dotychczasowe wsparcie.
Wszystkich Wspierających zapraszam na kawę już w sobotę 28.01.2017 godzina 18:00 restauracja Padre gdzie będę mogła osobiście Wam podziękować za wsparcie.
Walczę dalej, bo jak mówił mój dziadek "tylko upór prowadzi do celu
" trzymajcie kciuki i do zobaczenia na małej czarnej bo to od niej zaczęła się wielka moda

skomentował projekt
Fajny projekt z piękną duszą w tle, moje skromne wsparcie poszło:)
plusem prowadzenia samej projektu jest poznanie marzeń innych, moje córeczki uwielbiają suszone owoce dlatego mam ogromną nadzieję w powodzenie Akademii :) Pozdrawiam słonecznie Iza
skomentował projekt
Podoba mi się idea "warto w życiu robić swoje" , moje drobne wsparcie poszło i trzymam kciuki, Powodzenia :)
#naroguDekerta #naroguDekerta
Kategoria: Inne
skomentował projekt
Świetny projekt i to w moim ukochanym Krakowie tak blisko, drobne wsparcie poszło jak tylko uda mi się samej uzbierać więcej jeszcze Was wesprę:) 3mam kciuki
skomentował projekt
Szanowny Panie jak Pan stwierdził mój izikoc jest cytuje "nowym wzorem przemysłowym" i właśnie to czyni go unikalnym tylko takie rzeczy są możliwe do opatentowania, a podana przez Pana argumentacja i podane linki odsyłające do chińskich produktów nawet nie przypominają mojego izi koca, a to już jest obraza sama w sobie, bo wprowadza ludzi w błąd. Cała moja kolekcja rzeczy "easy wear" od koca który można zmienić w płaszcz po torebkę którą można zmienić w plecak lub sukienkę którą można zmienić w torebkę to rzeczy niepowtarzalne a co to dokładnie to oznacza? odsyłam do produktów firmy: apple, która też patentuje swoje rozwiązania i uważa je za jedyne na świecie. I przykro mi że sam mając projekt na polakpotrafi potrafi Pan udowodnić tylko, że nie potrafi Pan przestać oczerniać innych twórców, którzy tworzą coś nowego i przede wszystkim nie tylko wspierają innych ale też stworzyli coś nowego i włożyli w to dużo pracy. Pozdrawiam Iza
aktualizacja projektu

Kochani Wspierający zapraszam na kawe :)

Wszystkich Wspierających zapraszam serdecznie na spotkanie ze mną przy małej czarnej w zaciszu krakowskich plant. Restauracja padre trzyma za mnie kciuki i udostępniła mi swoją przestrzeń. Dlatego wystarczy wesprzeć mój projekt nie ważna jest kwota ważny jest gest i już 28 i 29 spotkać się ze mną na kawie, posłuchać jak to wszystko się zaczęło i pozwolić mi osobiście podziękować za okazane wsparcie.
Oprócz małej czarnej chciałabym podarować Wam mój czas bo jest to coś co mam najcenniejszego :) swoją wiedze, nie tylko na temat tworzenia kampanii crowdfundingowych, ale prowadzeniu biznesu, chętnie też podzielę się błędami które popełniłam (w końcu lepiej uczyć się na cudzych niż własnych).
Podaje link do wydarzenia i oczywiście jeszcze będę Wam przypominać o sobie :)

Niech to będzie wspaniały dzień, już niedługo rusza mój kolejny projekt : facet idealny, on istanieje ;) do zobaczenia
https://www.facebook.com/events/1102132943226465/

skomentował projekt
Nie rozumiem, dlaczego sam mając projekt na portalu, obraża Pan innych twórców i marnuje czas na tzw "hejt" bo nie jest to konstruktywna krytyka, ale jednego jestem pewna karma zawsze wraca. Życze powodzenia i dodaje drobne wsparcie, bo chyba Pan tego potrzebuje.
skomentował projekt
Panie Pawle (Gal Anonim) mój wzór przemysłowy zastrzeżony w Urzędzie Patentowym jest pod nr BA-III-WP-25126 pod nazwą: izikoc koc i płaszcz z kapturem w jednym, skan pisma jest opublikowany do wglądu na moim fb https://www.facebook.com/iziartwear/ Mój Rzecznikiem Patentowym stwierdził, iż może być jeszcze nie widoczny w wyszukiwarce, gdyż uzyskał on ochronę stosunkowo niedawno niespełna dwa tygodnie temu. Chińczycy nie produkują mojego izikoca,, a podany przez Pana link to produkt zupełnie inny niż mój, nawet nie przypominający koca z kapturem. Pozdrawiam Iza i zycze by Pana kampanie na polakpotrafi.pl zakończyła się sukcesem, szkoda czasu na hejt.
skomentował projekt
Gratuluje fajnego pomysłu i projektu, będę na pewno Was oglądać ( w końcu to dzięki książkom można podróżować i przeżywać fajne przygody nie ruszając się z przysłowiowego barłogu:)
aktualizacja projektu

Dziękuje za wsparcie izikoca

Pewnego razu był sobie koc o imieniu: Izikoc. Urodzony w Krakowie, zaraz po hejnale z wieży Mariackiej, ale jeszcze przed popołudniowym zionięciem smoka wawelskiego, marzył, by tulić piękne Kobiety tego świata i wspierać mężczyzn w zakupach "tego jedynego trafionego prezentu dla Niej", teraz jego los jest w Waszych rękach.
Dziękuje wszystkim Wam 15 cudownym osobom za wiarę i za dotychczasowe wsparcie:)

Jestem wdzięczna Panu Pawłowi Tkaczykowi, który trzyma kciuki i to niesamowite, bo jak dla mnie jest to ekspert nie tylko od opowiadania historii, ale marketingu.
Dziękuje również mojej szkole szycia "Slow fashion cafe" za wspieranie akcji.
Do tej pory wsparli mnie:
ModaUlica.pl
Zaprojektowani
SlowFashionCafe
Freedomownia
blogerka: Modesta by Maja Puente

Dziękuje i wierze, że razem damy radę :) Niech to będzie wspaniały dzień :)

Pozdrawiam z uśmiechem Izabela

skomentował projekt
Pani Martyno szczerze podziwiam Pani pracę i zaangażowanie :) Trzymam kciuki by się udało uzbierać pieniądze, bo to co Pani oferuje od siebie jest bezcenne. Pozdrawiam serdecznie Izabela
skomentował projekt
Niesamowity projekt :) fajnie jest widzieć tyle pozytywnych, wzajemnie wspierających się osób na jednym portalu :) i przeznaczyć parę skromnych groszy zamiast na kawę w kawiarni to na wsparcie ludzi z pasją :) pozdrawiam serdecznie izabela
skomentował projekt
Trzymam kciuki, to niesamowity projekt :) Pozdrawiam serdecznie :)
skomentował projekt
Świetny projekt z kulturalną duszą, dziękuje za wsparcie i życzę powodzenia. Oby Wam się udało, bo to idealne miejsce na październikowe wakacje dla mnie i moich córek :) Powodzenia i jak uda mi się uzbierać samej na maszynę to dokupię dwudniowy nocleg :)
aktualizacja projektu

Dziękuje za pierwsze wpłaty i wsparcie :) jesteście niesamowici!

Dziękuje za pierwsze wpłaty i wsparcie w postaci udostępnienia mojego projektu :)
Niesamowity jest fakt, że udało mi się już uzbierać 10% kwoty i Wsparliście mnie jeszcze przed moją Mamą to bezcenne :)
Niech to będzie wspaniały dzień i wspaniały rok.

Za udostępnienie dziękuje Zaprojektowanym bo to największy festiwal promujący polski design w kraju i mojej szkole szycia "Slow Fashion Cafe" która mieści się na krakowskim Kazimierzu i do której uczęszczam na zajęcia z konstrukcji ubioru.

skomentował projekt
Dzień dobry,
Izikoc premium jest pokazany na filmie promującym, od zwykłego różni się tylko materiałem (są trzy wersje kolorystyczne do wyboru: szara, czarna i ta z filmiku), także też można go przerobić go na prawie wszystko :) Można wybrać sam izikoc bez kaptura (wtedy można przerobić koc na płaszcz lub kimono), albo pełną wersję koca z kapturem (a sam kaptur można przerobić na szal, bolerko, spódnicę i ponczo z paskiem w gratisie).
Pozdrawiam serdecznie Izabela
Ps Chcę jeszcze zaznaczyć, że izikoc jest szyty z limitowanych materiałów, a nie tak jak w przypadku izikoca premium tkany w zaprzyjaźnionej pracowni, gdzie mamy wpływ na kolorystykę, więc wybór kolorów jest ograniczony.