Dołącz do naszej społeczności!

Anna Gajowniczek
Strony internetowe:
anngronn.weeblycom.pl

Anna Gajowniczek

Ząbki, Polska

Robienie czegoś z niczego od zawsze sprawiało mi ogromną przyjemność, ale dopiero po odkryciu książek o wiedźmach, tajemnicach i magii okazało się, że to historia i właściwości ziół są właśnie tym, czym powinnam się zainteresować. To była jedyna namacalna rzecz, która łączyła świat realny z pisanym, a po przeczytaniu ledwie kilku pierwszych podań o właściwościach tych niewielkich roślin okazała się ogromną inspiracją do stworzenia mojego własnego, mistycznego świata.

aktualizacja projektu

Przekroczone 25%!

A nawet 26% :) Zostało tylko 24dni,a ja przez prywatne zawirowania musiałam przystopować z projektem, ale powalczę jeszcze, nadzieja umiera ostatnia :):)
Film jest moim debiutem przed kamerą - mam nadzieję, że przybliżył Wam trochę moją osobę :)

aktualizacja projektu

Pprzekroczone 20%!

Projekt ma już 21% :) Szkic mapy gotowy, najdalej jutro wieczorem, razem z wzorem drewnianej zakładki, zamieszczę zdjęcia w projekcie.
Dziękuję wspierającym!!!

aktualizacja projektu

Przekroczone 15%!

Osiągnęliśmy już 15%! Oby tak dalej!
W przygotowaniu mapa świata Trygrunn, którą niebawem będę miała przyjemność zaprezentować w projekcie. Za około tydzień planuję też zaprezentować Wam pierwsze wypalone zakładki, które powstają specjalnie dla Was :) A tymczasem wracam do pracy nad resztą nagród ;)