Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
GrandmasterFlash

GrandmasterFlash

Warszawa

W ciągu ośmiu lat istnienia, drużyna Grandmaster Flash rozwinęła się z grupy znajomych, rzucających dyskiem w jedną z najlepszych ekip w regionie. Graliśmy na wielu europejskich turniejach trawiastych, na piasku i w hali. Oprócz tego, że na co dzień gramy w dywizji koedukacyjnej, nasi zawodnicy i zawodniczki są ważnymi ogniwami najlepszych polskich drużyn męskich i kobiecych oraz reprezentacji narodowych. W 2010 roku, jako pierwsza w historii polska drużyna, zagraliśmy na Klubowych Mistrzostwach Świata w czeskiej Pradze, zajmując 32. miejsce na 40 zespołów. W 2014 roku przypadł nam ponownie zaszczyt reprezentowania Polski na WUCC2014 we włoskim Lecco, gdzie mamy apetyt pobić poprzedni wynik! Poza treningami aktywnie angażujemy się w rozwój polskiej sceny Ultimate poprzez organizację warsztatów, obozów treningowych, Warszawskiej Ligi Ultimate czy największego turnieju plażowego w tej części Europy \\\"Sandslash Dębki\\\".

2

Wsparł

1

Własne projekty

Wsparł

REZERWACJA - krótkometrażowa komedia omyłek crowdfunding

REZERWACJA - krótkometrażowa komedia omyłek

Kraków

Rezerwacja to dynamiczna komedia omyłek o zmaganiach woli z absurdalnie niechętną rzeczywistością. Młoda ekipa, scenariusz pełen zwrotów akcji. Takiego krótkiego metrażu jeszcze nie było! Kraków 2015.

103% Postęp

9253 PLN z 8900 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Badwater 2014 - Powrót crowdfunding

Badwater 2014 - Powrót

Łapy

Niepełnosprawny biegacz zbiera fundusze na start w kultowym ultramaratonie Badwater w Stanach Zjednoczonych. Przed nim 217 kilometrów walki z czasem, pogodą i ograniczeniami własnego ciała. Bieg rozpocznie się 21 lipca 2014 r.

130% Postęp

45612 PLN z 35000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wróć do profilu