Dołącz do naszej społeczności!

Aleksandra Smusz

Aleksandra Smusz

Rzeszów

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

NamZależy 2017 ciekawe pomysły

NamZależy 2017

Warszawa

Cztery lata za nami, czas na kolejny rok - najważniejszy! Dziennikarstwo. Dosyć poważne, bo ekonomiczne, gospodarcze, biznesowe, polityczne i historyczne. Jednak na pewno inne, niż to, które wszyscy znamy z mediów głównego nurtu.

141% Postęp

14113 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wegańska cukiernia w Rzeszowie crowdsourcing

Wegańska cukiernia w Rzeszowie

Rzeszów

Pomóż stworzyć roślinną cukiernię w Rzeszowie, jedyną taką na Podkarpaciu!

13% Postęp

10134 PLN z 75000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

NamZależy 2017

NamZależy 2017

Aleksandra Smusz

skomentował projekt

@ Piotr Proc
Rzeczywiście, brak nachalnej promocji własnego nazwiska czy wizerunku ma swoje zalety. Myślę jednak, że między przeciwległymi biegunami epatowania swoją osobą a ukrywaniem tożsamości da się wypracować jakieś rozwiązanie pośrednie. O ile nie ma wyraźnych przyczyn, by tego nie robić.

@ namzalezy
Cieszę się, że są takie możliwości. ;) Chętnie zapoznam się z materiałami, które wkrótce, mam nadzieję, opublikujecie.
Co zaś tyczy się nieujawnienia informacji o tym, kto konkretnie tworzy kanał - rozumiem, że motywacja może być różnorodna, jeśli jednak rozpatrywalibyśmy ten problem z perspektywy zbiórki pieniędzy na PolakPotrafi.pl, to myślę, że przedstawienie się w takich okolicznościach dałoby dużo większą szansę na powodzenie inicjatywy.

11.01.2017
NamZależy 2017

NamZależy 2017

Aleksandra Smusz

skomentował projekt

Podobnie jak marcos81 zdecydowanie chętniej wsparłabym ten kanał, wiedząc, kto za nim stoi. Gdybym przykładowo chciała powołać się na treści z wywiadu w napisanym przeze mnie artykule, nie byłoby możliwe wskazanie tego, kto go przeprowadził. Połapałam się jednak, że kanał tworzy lub współtworzy środowisko ludzi związanych z Rzeszowem, bo tam nagrywane są Fundamenty Ekonomi, a ponadto wywiady z kilkoma znanymi osobami zostały opublikowane na kanale niedługo po tym, gdy odwiedziły one Rzeszów.

Chyba, że istnieją wyraźne powody, dla których osoby tworzące kanał nie chcą się ujawnić, np. pracują w którejś z państwowych instytucji.

01.01.2017

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty