Dołącz do naszej społeczności!

gasparska.agnieszka
Strony internetowe:
poezjaglosu.pl

gasparska.agnieszka

Warszawa, Polska

Nazywam się Agnieszka Gasparska, zawsze marzyłam o tym, aby zostać aktorką, ale moje życie ułożyło się trochę inaczej, ale wcale tego nie żałuję. Skończyłam kilka kierunków studiów, z wykształcenia jestem logopedą, pedagogiem specjalnym, przedszkolanką, filologiem języka polskiego, a na co dzień zajmuję się wychowywaniem dzieci i realizowaniem swoich pasji. W wolnych chwilach nagrywam wiersze do słuchania dla dzieci, czytam książki przed mikrofonem i chcę wydać książkę dźwiękową do rysowania dedykowaną dla dzieci.

aktualizacja projektu

brakujące adresy

Do wszystkich, którzy jeszcze nie przekazali adresów do wysyłki, proszę o wysłanie adresów na: poezjaglosu@gmail.com

aktualizacja projektu

Książka w końcu jest!

Dziękuję za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość. Po wszystkich opóźnieniach mogę w końcu powiedzieć - książka już jest :) Trzy palety z książkami przyjechały do mnie do domu. Rozpoczęła się wysyłka książek. 
Dziękuję, że byliście ze mną!

aktualizacja projektu

Panel i jego wielka zaleta

https://youtu.be/RfWJUmBWaVE

Film, z krótkim testem dźwiękowym jak został nagrany wiersz na panel. Ale wiecie co w nim jest najlepsze? To, że można go wyłączyć :) !! Ile razy nadepnęliście, albo przycisnęliście na zabawkę, która nie ma wyłącznika dźwięku? Inne dźwiękowe książki nie mają takiej opcji, jak gra i mówi to do wyczerpania baterii. A ta będzie inna :)

aktualizacja projektu

Po pierwszym tygodniu

Otrzymuję od Was mnóstwo dobrych słów i pochwał na temat pomysłu na książkę, trzymacie za mnie kciuki i udostępniacie informacje o akcji swoim znajomym. Bardzo dziękuję, że jesteście tacy zaangażowani i we mnie wierzycie. Każda rozmowa jest bardzo pozytywna. Dziękuję za te 33% z dzisiejszego dnia :)

skomentował projekt
Dziękuję! Już niedługo będą mogły testować książkę :)
skomentował projekt
Dziękuję, Marysiu!! Za Twoje słowa i wsparcie !
aktualizacja projektu

Pierwsza wpłata!

Dopiero półtorej godziny trwa projekt, a już mamy pierwszą wpłatę! Dziękujemy!