Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
frileux

frileux

2

Wsparł

0

Własne projekty

Wsparł zobacz wszystkie

Kocia Kawiarnia Kociarnia polskie indiegogo

Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kraków

Stwórz z nami pierwszą w Polsce Kocią Kawiarnię Kociarnię dla miłośników kotów i nie tylko! Miejsce, gdzie na stałe będą mieszkać koty i gdzie będzie można wypić kawę, poczytać książkę lub po prostu pobyć w ich towarzystwie.

115% Postęp

57967 PLN z 50000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Ryjcio - bajka dla dzieci polski kickstarter

Ryjcio - bajka dla dzieci

Kraków, Polska

Wydajemy bajkę dla dzieci o Ryjciu :)

124% Postęp

8741 PLN z 7000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kocia Kawiarnia Kociarnia

frileux

skomentował projekt

thorin może ja Ci odpowiem, bo wydaje mi się, że można rozwiać Twoje wątpliwości. Przecież można poczekać z wprowadzeniem kotów - rezydentów ze schroniska do czasu wydania zgody na powstanie fundacji, a do tego momentu na początek wystarczą 3 koty należące do właścicielki prawda? :) 3 koty lepsze niż nic ;) a kocia kawiarnia to na tyle fajny projekt, że sądzę, że lepiej go wspierać niż wyszukiwać problemy. Nie uważam, żeby pani Ewa była osobą nieodpowiedzialną, przecież nie będzie brać kotów jeśli nie będzie w stanie ich utrzymać. Nawet jeśli Kocia Akademia nie ruszy to na pewno znajdzie się inna już istniejąca fundacja w Krakowie, która chętnie nawiąże współpracę z takim miejscem, przecież to wielka szansa na adopcję dla wielu kotów, a sama wiem, że takie fundacje, schroniska i przytuliska pękają od niechcianych stworzeń i zrobią wiele, żeby znaleźć swoim podopiecznym nowy dom.
Bardzo trzymam kciuki, żeby się udało - jestem z Krakowa i gorąco liczę na odwiedziny w takim kocim miejscu!! (Nawet gdyby miały być tam tylko trzy koty.) Oczywiście wsparłam. ;)

08.05.2015

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty