Dołącz do naszej społeczności!

FotoKursyTV

FotoKursyTV

Legnica

Dorota Kaszczyszyn - rysuje, lepi, fotografuje. Prowadzi komiksowego bloga gryzmoland.pl. Działa organizacyjnie przy projekcie FotoKursy.TV od samego początku jego istnienia. W materiałach video pojawia się jako modelka lub głos czytający pytania od widzów. Z racji swoich uzdolnień plastycznych tworzy rekwizyty do sesji zdjęciowych. Paweł Syrjus - fotografuje, wyjaśnia, filmuje. Prowadzi bloga o fotografii syrjus.pl w ramach którego między innymi prowadzi videoserie Prześwietlenie (seria dostępna również na platformie ToSieWytnie.pl) oraz FotoRozmowy Kontrolowane.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

FotoKursyTV w Podróży

Wsparł zobacz wszystkie

Busem Przez Świat - naprawa busa przed wyprawą do Australii finansowanie społecznościowe

Busem Przez Świat - naprawa busa przed wyprawą do Australii

Świdnica

Wesprzyj przygotowania do naszej wyprawy do Australii i zamów sobie australijskie piwo, bumerang, pocztówkę i wiele innych unikalnych pamiątek!

119% Postęp

17851 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

FotoKursyTV w Podróży

FotoKursyTV w Podróży

FotoKursyTV

aktualizacja projektu

Do opisu dodaliśmy odpowiedź na zarzuty, które pojawiły się dość szybko. Treść dodajemy również poniżej.

Odpowiadając na wątpliwości niektórych osób:
Nie zbieramy kasy na wakacje. My i tak jedziemy niezależnie od powodzenia projektu. Zbieramy kasę na to, żeby móc dalej dzielić się wiedzą z ludźmi, którzy chcą się uczyć fotografowania. Nie zbieramy pieniędzy za darmo. Dajemy coś konkretnego w zamian. Kwota wydaje się wysoka, ale po odjęciu prowizji i podatku pokrywa zaledwie niezbędne do filmowania i publikowania wyposażenie oraz tylko dwa noclegi i normalne obiady w tygodniu podczas całej podróży. Żeby wystarczyło pieniędzy na cały trzymiesięczny projekt większość czasu będziemy spać na dziko w namiocie i jeść chińskie zupki. No i jedziemy na rowerach. W tym przypadku nie ma tańszej opcji, bo autostop nie wchodzi w rachubę.
Jeśli czujesz, że możesz sporo nauczyć się z tych materiałów, albo masz możliwość wpłacenia jakiejś kwoty, żeby inni, których być może nie stać na kurs ani wpłatę mogli również się uczyć (ma powstać 12 darmowych filmów), to ZRÓB TO!
Jeśli nie zbierze się pełna kwota, nie otrzymamy ani grosza a wszystkie wpłaty wrócą do wpłacających. Wtedy wejdzie w życie opcja pierwsza, bo tak jak już wspomniałem, my i tak wyjeżdżamy.

23.07.2013
FotoKursyTV w Podróży

FotoKursyTV w Podróży

FotoKursyTV

aktualizacja projektu

Wczoraj miałem możliwość opowiedzenia o naszym projekcie w audycji dźwiękowej Studia W Plecaku. Audycja jest dostępna na tej stronie: http://www.studiowplecaku.pl/fotografia-na-rowerze-akcja-vivian-maier-baterie-sloneczne-podcast/

22.07.2013
FotoKursyTV w Podróży

FotoKursyTV w Podróży

FotoKursyTV

aktualizacja projektu

Bardzo często jestem proszony o ocenę zdjęć. Nigdy tego nie robiłem, bo jest to zajęcie trudne i czasochłonne jeśli chce się to zrobić rzetelnie. Ale tym razem za pomoc w realizacji naszego projektu postanowiłem poświęcić czas osobom, którym nie jest obojętne to jak dobre zdjęcia robią i ocenić konstruktywnie 10 ich prac. Informacja o nowej nagrodzie znajduje się w prawej kolumnie.

18.07.2013

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty