Dołącz do naszej społeczności!

Filip Miazek

Filip Miazek

Poznań, Polska

Jestem studentem Automatyki i Robotyki na trzecim roku, uwielbiam nabywać nowe umiejętności i poznawać ludzi. Moim celem jest stawanie się coraz bardziej kreatywnym z każdym nowym dniem.

skomentował projekt
Wszystkie instrukcje już dawno zostały wysłane (do Ciebie również), wysłałem ponownie, bo rozumiem, że się zagubiła w skrzynce :)
aktualizacja projektu

Wszystko co dobre szybko się kończy..

W ciągu tego miesiąca zdarzyło się naprawdę dużo, nie spodziewałem się, że kampania nabierze takiego tempa! Po raz kolejny dziękuję każdej osobie, która w jakiś sposób wsparła mój projekt!
Nie spoczywam na laurach - śledź moją stronę, żeby być na bieżąco - już niedługo podbijam Świat!
https://facebook.com/SolarBoard-910855872390784/

aktualizacja projektu

CO TO BYŁA ZA KOŃCÓWKA

W ciągu ostatnich minut trwania projektu napłynęło 10 wpłat! Najwyższa wpłata to 1000zł i należy do Krzysiek.k884! Gratulacje! Wielkie dzięki dla wszystkich osób wpłacających - udało się zebrać aż 354%!

Jutro koło południa na Waszych skrzynkach mailowych pojawi się informacja o zdobytych nagrodach, jest Was aż 230, dlatego bądźcie cierpliwi, postaram się wszystko wysłać jak najszybciej! :)

aktualizacja projektu

NOWA NAJWYŻSZA WPŁATA!

Altrenis wybrał dwie nagrody - za 500 i 50zł - co oznacza, że wpłacił on najwięcej, aż 550zł! Czy ktoś go pobije? Czasu zostało coraz mniej!

aktualizacja projektu

Ostatni dzień!

Nagrałem dla Was filmik na ostatni dzień kampanii - dzięki, że jesteście ze mną!
https://www.youtube.com/watch?v=3T9SWnLz-ng&feature=youtu.be
Bądź na bieżąco ze wszystkimi wpłatami:
https://facebook.com/SolarBoard-910855872390784/

aktualizacja projektu

KOLEJNA DESKA SPRZEDANA!

Kampania nabrała szalonego tempa, zostały już tylko 24 godziny, żebyś Ty też mógł cieszyć się swoim SolarBoardem! Pamiętaj, że najwyższa wpłata ma gwarantowanego longboarda, 300zł to cały czas rekord, nie zwlekaj!
Aby być na bieżąco ze wszystkimi wpłatami polub SolarBoard na facebooku: https://facebook.com/SolarBoard-910855872390784/

aktualizacja projektu

48 godzin!

Ostatnie chwile trwania projektu! Każdy z Was cały czas ma szansę stać się właścicielem mojej solarnej deski! Na facebooku znajdą się informacje na temat wszystkich ostatnich wpłat - jesteście ciekawi jak to się skończy? Ja bardzo :D
https://www.facebook.com/SolarBoard-910855872390784/

aktualizacja projektu

Instrukcja!

Na facebookowej stronie przedpremierowo pojawiła się pierwsza strona instrukcji, zobacz co w sobie kryje :)
https://www.facebook.com/SolarBoard-910855872390784/

Pamiętajcie, że to ostatnia szansa, żeby dokładna instrukcja, jak zrobić własną elektryczną deskę, trafiła do Ciebie! Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią nagrodę i wesprzesz mój projekt!

aktualizacja projektu

Potrzebny fotograf i filmowiec!

Jeżeli Ty lub Twój znajomy zna się na robieniu fajnych zdjęć, czy filmów, niech da znać! Szykuje się kampania reklamowa, w której możesz mi pomóc :)

skomentował aktualizację
Jeżeli wpłacisz więcej niż 300zł i do końca projektu będzie to najwyższa wpłata to deska będzie Twoja (nagrody za 3800, 3300 i 2000zł nie biorą udziału w tym konkursie). Mam nadzieje, że już jest jasne :)
aktualizacja projektu

Tydzień do końca!

Projekt już się kończy, jeżeli chcesz być na bieżąco to zerknij na moją facebookowa stronę, dzięki której będziesz mógł śledzić postęp prac nawet po jego zakończeniu! Pomóż mi rozpropagować mój pomysł i kliknij like! :)
https://www.facebook.com/SolarBoard-910855872390784/?fref=ts

Pamiętaj też, że to ostatnia szansa, żebyś to Ty posiadał taką deskę - najwyższa wpłata to cały czas tylko 300zł!

aktualizacja projektu

Kolejny cel!

Połowa kampanii za nami! Mój projekt spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, którego naprawdę się nie spodziewałem! Jestem osobą, która cały czas pnie się do góry, dlatego nie zwalniam tempa - stawiam sobie kolejny cel - chce zebrać 20 000zł, wiem, że z Wami to możliwe :) Nie chodzi tu już tylko o zbudowanie desek - chodzi o zbudowanie całej marki, to wszystko jest w zasięgu moich rąk! Opowiedziałem o tym, w krótkim filmiku:
Dodatkowo znajdziecie tam kilka informacji z postępu prac, zachęcam do obejrzenia :)

Dzięki!

skomentował aktualizację
Jest :) Aktualnie najwyższa wpłata, która otrzyma deskę to 301zł, trzy ostatnie nagrody (za 2000, 3300 i 3800zł) nie są brane pod uwagę (tak jak jest napisane w projekcie).
aktualizacja projektu

Pierwsza sprzedana deska!

Udało się! Po 16 dniach projektu jedna osoba wybrała moją deskę jako nagrodę! Na pewno się nie zawiedzie, ja już przystąpiłem do pracy :)
Jeżeli też zastanawiasz się nad tą nagrodą - napisz, pomogę i odpowiem na wszelkie pytania :)

aktualizacja projektu

Live na polakpotrafi

Możliwe, że nie widzieliście, ale na facebookowej stronie portalu pojawiał się PIERWSZY W HISTORII live i to właśnie z moim udziałem, czuję się wyróżniony :D
www.facebook.com/PolakPotrafi/videos/1414323095295133/
Odpowiedziałem w nim na kilka pytań, jeżeli zastanawiacie się nad kupnem deski, albo chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej to serdecznie zapraszam :)
Ja wracam do pracy, od dwóch tygodni nie odpoczywam :)

aktualizacja projektu

100%!

150 - właśnie tyle godzin zajęło uzbieranie całej sumy, tego się nie spodziewałem!
127 osób wsparło już projekt!
29 dni do końca!
Milion pomysłów w mojej głowie.
300zł to cały czas najwyższe wsparcie!
Przynajmniej 4 godziny snu dziennie za mało :D
Z tych wszystkich powodów niedługo pojawi się w projekcie coś ekstra, zaglądajcie tu, aby nic Was nie ominęło!

aktualizacja projektu

Kiedy zostaną wysłane instrukcje?

Mnóstwo z Was mnie o to pyta, dlatego spieszę z wyjaśnieniami - jeżeli projekt się uda to wyślę je od razu po jego zakończeniu, jeżeli się nie uda to pieniądze wracają do Was :)

aktualizacja projektu

Kolejny dzień

Projekt lekko zwolnił, ale ja wcale! Jeszcze 31 dni, podczas których na pewno Was pozytywnie zaskoczę :)
Zostało 14%!

skomentował aktualizację
Tak jak powiedział Olek :)
aktualizacja projektu

Dzień trzeci

Stało się! Mam pierwsze elementy do nowych desek :) póki co bardzo małe (mikroprocesory), ale to z nimi najbardziej muszę się napracować. Oficjalnie mogę powiedzieć, że budowa się rozpoczęła!
Dzień trzeci zamykamy z 80% sumy na liczniku, kolejny raz położę się spać z niedowierzaniem, że to dzieje się naprawdę :D
Muszę się wyspać, jutro kolejny ciężki dzień!

aktualizacja projektu

Podsumowanie drugiego dnia

Nie przestajecie mnie zadziwiać, drugi dzień - 59% całkowitej kwoty! Idziemy jak burza, moje marzenia powoli stają się rzeczywistością, jesteśmy na jak najlepszej drodze do tworzenia świetnych desek!
Aktualnie najwyższa wpłata to 300zł i to ona na chwilę obecną zgarnie ostatecznego longboarda na koniec projektu :)
Działamy dalej, "I keep rocking if you keep rolling"

skomentował aktualizację
Pomysł na tę nagrodę przyszedł mi dopiero dzisiaj, jeżeli ktoś wybrał instrukcje za 50zl, a chciałby ulepszyć ją do nagrody z brelokiem i kartką to może do mnie napisać w wiadomości (poda dane do wysyłki, wybierze nagrodę bez wsparcia i przeleje brakujące 30zl, a ja potraktuje to jako nagrodę za 80zl i wyślę wszystko do Twojego domu :) )
aktualizacja projektu

Nowa nagroda!

Wybierając odpowiednią nagrodę otrzymasz do swojego domu przesyłkę z brelokiem, kartką z podziękowaniami i WYDRUKOWANĄ INSTRUKCJĄ, czyli pakiet nagród, który bardziej opłaca się wziąć razem :)

aktualizacja projektu

Pierwszy raport

Cooo się stało, minęło dopiero trochę ponad 24h, a ja zebrałem już ponad 1/3 sumy, jesteście niesamowici! Ciężko opisać moją radość :D
Aktualnie najwyższa wpłata to nagroda za 80zł i to ta osoba jest na dobrej drodze do bycia właścicielem mojej deski!
Ja nie zwalniam tempa - myślę, pracuje, kombinuje, czytam - wszystko, żeby projekt się udał, a deska, którą stworze była perfekcyjna :)