Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE

Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE

Poznań, Polska

Światowy Przegląd Folkloru \"Integracje\" jest międzynarodowym festiwalem organizowanym w Poznaniu od 2001 roku. Celem projektu jest popularyzowanie wśród mieszkańców Wielkopolski kultury różnych narodów, mniejszości etnicznych i narodowych. Kulminacyjnym wydarzeniem Festiwalu jest Koncert Finałowy organizowany za każdym razem na tle innego unikalnego i wyjątkowego miejsca w Poznaniu. Występowaliśmy już na Starym Rynku, przy „Arenie”, przy CK Zamek, na Malcie, w Parku Sołackim, na dziedzińcu Starego Browaru i na dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. W 2016 roku zaproszone zespoły folklorystyczne z: Irlandii, Turcji, Tajwanu, Czech, Serbii oraz Polski zaprezentują się w ośmiu miastach Wielkopolski: Poznaniu, Luboniu, Wągrowcu, Kostrzynie, Swarzędzu, Wronkach, Lesznie, Grodzisku Wlkp.

0

Wsparł

3

Własne projekty

Własne projekty

Koncert Finałowy XVIII ŚPF 'Integracje' 2018 Koncert Finałowy XVII ŚPF 'Integracje' 2017 Koncert Finałowy XVI ŚPF 'INTEGRACJE'

Aktywność

Koncert Finałowy XVI ŚPF 'INTEGRACJE'

Koncert Finałowy XVI ŚPF 'INTEGRACJE'

Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE

aktualizacja projektu

Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdej osobie za wspomożenie naszego projektu Koncertu Finałowego XVI Światowego Przeglądu Folkloru "INTEGRACJE". To dzięki takim ludziom jak Państwo mamy możliwość co roku zorganizować kolejną edycję Festiwalu. Od szesnastu lat udaje nam się prezentować przed mieszkańcami Wielkopolski niesamowitą kulturę ludową narodów z różnych stron świata. Nie byłoby to możliwe bez przychylności wielu osób. Stąd należą się Państwu wyrazy ogromnej wdzięczności. Organizatorzy Światowego Przeglądu Folkloru „Integracje” chcieliby podziękować za otwarcie swojego serca na folklor i bezinteresowne przyczynienie się do powodzenia naszego przedsięwzięcia.

Koncert okazał się dużym sukcesem o czym można przeczytać w wielu relacjach:
http://www.gloswielkopolski.pl/kultura/muzyka/a/festiwal-integracje-za-nami-podwojnymi-zwyciezcami-serbowie,10540317/

http://www.radiomerkury.pl/informacje/pozostale/festiwal-integracje-zakonczony.html

http://www.codziennypoznan.pl/artykul/2016-08-10/folklor-na-torach-kolejowych-to-mozliwe-rusza-festiwal-integracje

29.08.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty